Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jövője szempontjá...

Magyarország jövője szempontjából az a legjobb ha a Fideszt több ciklusra megfogják még választani?

Figyelt kérdés

Ahol lakom mindenki Fideszes.

Ideköltözött egyszer egy család pestről ők előadták mekkora jó az mszp meg a momentum.

Ha jól emlékszem két hónap múlva költöztek.

Itt van mindenkinek munkája a polgármester úr be is iskoláz mindenkit aki tanulni szeretne vannak tanfolyamok a városi munkaügyi hivatalban.

Ha valaki plusz munkát szeretne meló után vagy hétvégén dolgozhat a földjein még hideg védőital is szokott hozni.

Közterületek az elnyert pályázatok miatt mindenhol felújítva orvosi rendelő iskola óvoda buszmegálló polgármesteri hivatal mind az utóbbi években lettek felújítva pályázati pénzekből amit a kormány osztott az önkormányzatoknak.

Az mszp kormányok idején miért nem volt ez akkor semmi nem volt csak munkanélküliség és minden épület csak omladozott.



2020. aug. 3. 10:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Még vannak tanfolyamok, de a jövőben semmit nem tudni még mi lesz.

Meg azokat a tanfolyamokat se emeljük az egekbe. Nem, nem csak városi legendákból tudom, járvány előtt én is elvégeztem egy raktáros-targoncást. Az egész mire volt jó? Egyesek baromi jól meggazdagodtak, mert kb. másra nem jó. Targoncázás konkrétan 2 hét volt. Nem gyakorlatilag, hanem összesen, papíron, mindenestül.

Ott meg, ahol Fideszes polgi van persze, hogy ömlik a pénz, mivel nekik agyba-főbe tolják a pályázatokat.

Máshol, független kisfalvakban is alig adnak pénzt, meg ami van azt is sokszor elveszik (lásd gépjárműadó, mert ugye nehogy még véletlenül más felesleges kiadásokból vegyenek el pénzt).

Meg ilyen túlzásokba se essünk, hogy az MSZP alatt minden omladozott.

2020. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

"mind az utóbbi években lettek felújítva pályázati pénzekből amit a kormány osztott az önkormányzatoknak"


Ezt gondolom úgy érted, hogy amit az Európai Únio osztott ki, abból a Mészáros&Mészáros RT jó drágán felújította nálatok a főteret.


Dolgozz nyugodtan csak napi 15 órát és örülj neki, hogy miközben a polgi lenyúlja a lét te hülyére dolgozhatod magad és még hideg védőitelt is kapsz. Aztán legalább a KSH által lejelentett nettó 300-as átlagfizu megvan ebben az álomvilágban így 3 műszakban?

2020. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
"dolgozhat a földjein" - ez jopofa! feudalizmus?
2020. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát ha másnak van sok földje akkor ott dolgoznánk.

De neki a családja is gazdag volt örökölte a földeket.

legalább aki akar plusz melót ad neki.

Mindegy ha nem neki lenne sok földje mennénk máshoz.

2020. aug. 3. 10:25
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

"Meg ilyen túlzásokba se essünk, hogy az MSZP alatt minden omladozott."


Pedig nálunk sincs semmi túlzás benne. Zongorázni lehet a különbséget. Amióta fideszes a polgár mester új járdák, fél varos újra aszfaltozva, felújított óvodák, iskolák, középületek. Parkok rendbe tartva, fű lenyirva, árkok kipucolva, parkositva koránbbi szutykos közterületek, stb.


Nem tudom máshol mi mi van de itt tényleg így van. Szocik 12 év alatt szinte semmit nem csinaltak egy-ket dolgot leszamitva.


Ne csodálkozzatok ha videken nepszerű a fidesz.


Ez dél dunántuli kis város.

2020. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Járom az országot én is ezt látom.mindid megszoktam nézni hol jártam aznap hol milyen a polgármester a neten rajta van.Látni a különbséget.

Ezért kellene az országnak még legalább 3 ciklusra megszavazni a Fideszt így közelebb kerülne az ország a nyugati jóléthez.

2020. aug. 3. 10:53
 7/22 anonim ***** válasza:
19%

Valaki földjén bérmunkát végezni mitől alantasabb, mint munkavállalonak lenni külföldi cégnél?

Főleg ha ugyanezek az emberek, az előtt csak segélyen tengődtek és nem is volt esélyük más jövedelemre.

2020. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ahogy a hetes írja.

Itt nincs nagyobb cég ami tömegeket foglalkoztatna.

2020. aug. 3. 10:55
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez melyik város? Ha nem akarod kiírni, akkor privátba írd meg légyszi. 😉
2020. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 LazyJones ***** válasza:
0%
Várj, kitalálom: Erdélyben élsz.
2020. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!