Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki hírportálok miért...

Ellenzéki hírportálok miért 10.-ed rangú hírként hozzák le a magyar foci sikereit?

Figyelt kérdés

444-en figyeltem meg, ha nyer egy magyar csapat akkor vagy le se hozzák vagy 10.-ed rangú cikként 2 mondatban.


Ha veszít egy magyar csapat, akkor viszont megy a főcímre, valami ótvar szövegkörnyezetben.


Ez miért van?



#politika #ellenzék #futball #Hírmanipuláció
2020. aug. 27. 09:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem vetted még észre? Multkor x politikus is a nemzet ellen kampányot...
2020. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
#+1 Ezért nem olvasom ezeket a balliberális lapokat
2020. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Mert magyargyűlölők.
2020. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
+Azt megértem, ha valaki nem foglalkozik a sporttal, de azt már kevésbe ha csak a kudarcokat publikálja le.
2020. aug. 27. 09:13
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Mert a kutyát se érdekli.


Az orbánod már elköltött 478429 milliárdot a bu*iságára.


A kudarc sokkal érdekesebb.


Mi van akkor ha nyer a magyar csapat? Fellendül a gazdaság? Nem rohad szét az ország?


Jahogy semmi.

2020. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 TR75 ***** válasza:
88%

Mondjuk az elég szomorú, hogy a BL elő-előselejtezőjén egy szintén "futottak még"-kategóriás csapat elleni győzelemnek örülni kell, miután ész nélkül öntik bele a fociba a közpénzt...

A 444-en például elég hosszan írnak a meccsről, nem értem, mit kellene hosszabban elemzniük rajta. Majd a főtáblás meccsekről lehet.

2020. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

444 nyitólapon harmadik helyen főhírek között:


A Ferencváros kiverte a skót bajnokot a Bajnokok Ligájából


ja "egyáltalán nem foglalkoznak vele"


[link]


HVG-n kiemelt hírek közt második:

Bravúros győzelewmmel jutott tovább a Ferencváros


most nyissam meg az összes "ballibsi" -tehát független és nem nyakig fideszes- oldalt?

Az Indexen is nyitólapos főhír, de az már egy haldokló portál, azért nem releváns.


2-es válaszoló! Pedig mint látod kéne, mert nem tudna átverni a kérdező...

2020. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha neked az oldal negyedét betöltő kép a 444-en azzal a címmel, hogy "A Ferencváros kiverte a skót bajnokot a Bajnokok Ligájából" nem elég, az nem a 444 hibája. Talán nem ez a legfontosabb hír a világban, de még az országban sem.

Az indexen is a lap tetején van, 2. hír, 24.hu-n szintén.

Vizsgáltasd meg a szemedet.

2020. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán nézek magyar fodbalt, de tegnap kíváncsi lettem. Nem az elejétől néztem, már egy góllal vezetett a Fradi. Hirtelen nem tudtam eldönteni, melyik melyik csapat. Mindkettő zöld-fehér, mindkettő csíkos. Percekig nem jöttem rá, mert nagyjából nem magyar játékosneveket hallottam, és a kinézetük se segített. Aztán végre hallom: Dibusz megfogta. Itt kezdtem jobban figyelni, milyen mezben támadnak a vele szemközti kapura. Különösebben nem fogott meg a mérkőzés, közben jöttem-mentem a lakásban. Semmi kiemelkedőt nem mutatott a Fradi, van egy jól futó játékosuk, valami Tokmakmak.
2020. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%

Az liberális ellenzék a Ron Werbertől tanult gyűlöletpolitikával működik ma is. Minden amit Orbán csinál vagy jó neki, az mind rossz, annak az ellenkezőjét kell tenni


Ha szereti a hazát, akkor külföldi pártoknak kell kampányolni romániában is magyar ellen, mert az a rossz Orbánnak. Ha orbán nemzeti, akkor a magyarok ellen kell drukkolni. Ha családtámogató, akkor fasizmussal kell vádolni érte és exportálni kell migránsokat. Így működik a szisztéma

2020. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!