Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára már megint...

Dobrev Klára már megint akciózik, hogy jaj csak mi nem segítünk a bajba jutottakon Európában. De miért kellene az én pénzemből megsegíteni az ilyeneket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Én rendes szakmát tanultam, sok energiát beletéve és anno pályakezdőként zokszó nélkül dolgoztam sokkal kevesebbért, mint anno a vendéglátósok.

Most akkor miért az én pénzemből kellene elvenni és megsegíteni az olyanokat akik részeg brit turistákat szolgáltak ki, szállásoltak el, és akik miatt ott tart most Budapest meg az ország ahol? Miért nem tanultak ők is normális szakmát? Nem csak akkor kell nagy arcának lenni valakinek, amikor a britek tömik a zsebüket meg jattolnak nekik, hanem akkor is amikor válság van.

Minek kéne nekem az ilyen embereket megsegítenem? Szerintem maximálisan igaza van ebben Orbánnak, hogy nem ad nekik egy fillért sem. Oldják meg valahogy maguknak.



2020. szept. 21. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A részeg brit turistákat kiszolgálók hogy jöttek neked a képbe? Nem a COVID miatt munkanélkülivé vált emberekről van szó?
2020. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

"Most akkor miért az én pénzemből kellene elvenni és megsegíteni az olyanokat akik részeg brit turistákat szolgáltak ki, szállásoltak el, és akik miatt ott tart most Budapest meg az ország ahol."


Parancsolsz?

2020. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Molyember ***** válasza:
49%

Miért az én adómból kell támogatni azokat, akik vég nélkül szülik a gyerekeket? Akkor vállaljon valaki három gyereket, ha el tudja tartani őket, ne azok pénzéből éljenek, akik a jobb élet reményében tudatosan nem akarnak.

Na, kb. ezt mondtad te is. Ha erkölcsi kötelességem segíteni a magyar családokat, akkor ugyanúgy erkölcsi kötelességem segíteni azokon a magyar embereken, akik eddig tisztességesen dolgoztak, majd a vírus miatt lehetetlen helyzetbe kerültek.

Ennyit nem nehéz belátni, ezt Orbán is tudja. Hogy nem segít, és ezzel szavazatokat veszít, az csak azt jelentheti, hogy nincs pénze az államnak segíteni. Esetleg nem kellett volna szétlopni az országot, amíg volt némi gazdasági fellendülés.

2020. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen igazad van konnyu volt nagylabon elni vertek el a millios fizukat mintha orokke tartanak, akinek nincs annyi felre rakott penze hogy 1 evig meghuzva megeljen az az ember amugyis brtto nulla az elethez nem kell sajnalni.
2020. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell a mi pénzünket külföldön elköltenie a kormánynak? A fél világot segíti, az itthoniakat pedig alig.
2020. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

"Miért az én adómból kell támogatni azokat, akik vég nélkül szülik a gyerekeket?"

A segélyre szülőket mondjuk tényleg nem kellene támogatni (a munkájukat a COVID miatt elveszítő embereket viszont igen).

2020. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel a mentalitással kívánom neked, hogy életed végéig nem hogy nyaralásra, de még egy gyorsétterembe, vagy moziba se juss el :)
2020. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!