Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki össze tudná nekem...

Valaki össze tudná nekem foglalni az SZFE körüli eseményeket függetlenül?

Figyelt kérdés
Független, pusztán tény alapú leírást szeretnék kérni az SZFE körüli mostani eseményekről. Kérem a kormány- és ellenzékpárti elfogult válaszokat hanyagoljuk.

2020. okt. 13. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
A kormány szeretné megreformálni az Szfe-t. A tanárok ezt nem szeretnék, ezért felhergelték a diákokat. Akik azt sem tudják miről van szó, csak egy jó bulinak élik meg.
2020. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Gyerekek örülnek, hogy nem kell iskolába járni, meg tanulni, és el lehet bújni olyan ideológiák mögé, amit nem is értenek. Az ideológiát szolgáltató politikai szervezetek meg kihasználják őket.
2020. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Hiszti és hangulatkeltés. Semmi más.
2020. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

#1-nek:


A kérdező kifejezetten kérte a pártatlan választ!


Még pár mondat erejéig sem voltál képes kihúzni a fejed O1G s'ggéből?

2020. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

"Gyerekek örülnek, hogy nem kell iskolába járni, meg tanulni, és el lehet bújni olyan ideológiák mögé, amit nem is értenek"


A hallgatók (mert hiába fiatalok, már semmiképpen sem gyerekek) továbbra is bejárnak az órákra, a tanárok ugyanúgy oktatnak és az intézmény ugyanúgy üzemel. A kérdés akörül forog, hogy beszámítsák e ezt a félévbe, hisz nem az új egyetemi vezetés alatt történik ez, ami ugye az egész képzés akkreditációját adná közvetetten.


De te idáig sem jutottál el, hogy nyomon kövesd a híreket, akkor mi a fészkes fenéért jössz ide hangulatot kelteni? Nevetséges, hogy még annál is tájékozatlanabb vagy, mint ahogy azokat a "gyerekeket" lefesteni próbálod.

2020. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Lássuk be a magyar filmipar a béka feneke alatt van. A színészek java pedig rosszabbul játszik mint egy alsó tagozatos előadáson a gyerekek.
2020. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
81%

Röviden és elnagyolva:


A kormány új vezetőket jelölt ki az egyetem élére.


Az egyetem ezt nem fogadja el, hiszen nem vették figyelembe sem a dolgozók, sem a hallgatók jelöltjeit, ez pedig szerintük sérti az Alaptörvényt, amely kimondja az egyetemek autonómiáját.

2020. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Az SZFE-t annak idején átvette állítólag egy liberális klikk. A diákokat fellázították/fellázadtak a változások miatt, amolyan marxista módon. A ballibek szerint a jobboldal akarja megkaparintani az egyetemet, bár nem lehet máshogy értelmezni az eseményeket, ha korábban ez a liberális klikk kaparintotta meg, mint hogy csak ki akarják söpörni a liberálisokat.
2020. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

"bár nem lehet máshogy értelmezni az eseményeket, ...mint hogy csak ki akarják söpörni a liberálisokat"


Nem értem mi az erkölcsi fölény abban, ha azért akarunk valakit kisöpörni a helyéről, hogy a sajátunkat tegyük oda. Továbbá, hogy egy művészeti egyetem inkább liberális legyen, pláne ebben a korban és generációs különbséggel, csöppet sem ördögtől való, abszolút felesleges nagyhatalmi játszmákat beleképzelni.

2020. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan az ördögtől való. Minden filmben, minden előadásban csak, és kizárólag a homoszexuális propagandát, vagy a multikultit nyomják le a torkunkon. Ezt a vak is látja. Na remélem ennek vége lesz.
2020. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!