Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 22-ben a Momentum egyedül...

22-ben a Momentum egyedül teljesen esélytelen lenne? Ha indulnának, ❤ Fekete-Győr András ❤ lenne a miniszterelnökjelölt?

Figyelt kérdés
Szerintem a szocik, a DK meg a Jobbik csak árt a Momentumnak.

2020. okt. 29. 20:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Igen esélytelen lenne, és igen ő lenne.
2020. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Dupla igen a válasz.
2020. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%
Sőt talán tripla.
2020. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a politikai térben az ellenzéki pártok csak összefogva tudnak győzni, külön nem.
2020. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Fogjanak össze, csak Gyurcsányt hagyják ki belőle.
2020. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Én rájuk szavaztam volna, ha nem álltak volna össze a kommunistákkal meg a Jobbikkal.


Ezekután ők is csak megélhetési politikusok a szememben, úgyhogy inkább megyek nyugatra.

2020. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
#6 összefogás nélkül lehetetlen leváltani ezt az aljas kormányt! Fel kéne már ezt fogni... 12%-al hogy akartok kormányváltást egyedül?
2020. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
45%

7-es teljesen igazad van.

Van egy érzésem a "nekem eddig szimpatikus volt a Momentum/Jobbik/Dk" hozzászólásokkal kapcsolatban:

nagyon úgy tűnik, hogy aki ilyet ír, az soha nem volt szimpatizáns, csak a negatív jelzőket így akarja hitelesíteni:

ha egy fidesz-szimpatizánsnak valami nem tetszik XY ellenzéki politikus működésében, az sokkal kevésbé ütős, mintha valakinek, aki épp kiábrándul abból az ellenzéki pártból.

2020. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Felőlem azt gondolsz rólam amit akarsz. De ne csináljatok úgy, mintha a Fidesszel elégedetlen szavazónak az egyetlen alternatíva a baloldali összefogás kormányváltása lenne. Ezeknek a kezébe én nem adnék hatalmat. Ezért amint írtam, inkább a harmadik lehetőséget választom, és lelépek nyugatra.


Ti meg csak veszekedjetek még a szemétdombon, nekem mindegy.

2020. okt. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én nagyon bírom a Momentumot, de az nekem is fura, hogy annak ellenére összeálltak a DK-val meg a szocikkal, hogy épp azért jöttek létre, hogy a régi splepp után valami új jöhessen. De próbálom megemészteni.
2020. okt. 30. 07:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!