Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki találkozott-e olyan...

Valaki találkozott-e olyan "jelenséggel" hogy pusztán mert egyedül élő, illetve bevallottan nőtlenként él (több éve), és valamilyen (valós vagy vélt) okkal kirúgták a munkahelyéről ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 14:45
1 2
 1/11 Sulek Péter ***** válasza:
100%
én még nem
2020. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 L.. István ***** válasza:
100%
Nem. Nem is hallottam ilyenről.
2020. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem azt hitték hogy meleg vagy és ki diszkrimináltak.
2020. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért rúgnák ki emiatt?

Ez a munkaadók vágya, hogy egyedülálló, teljesen kapcsolatok nélküli munkavállalóik legyenek, mert azokat gond nélkül lehet bent tartani tovább, be lehet hívni dolgozni korábban és vagy hét végén is. Nem hogy ki nem rúgnának emiatt senkit, éppen azt szeretik a munkaadók ha a munkavállalójuk nem családos.

2020. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es et kétélü kard. A másik nézőpont hogy családos és biztos többet dolgozna a családjáért.
2020. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat láttam, hogy amikor a meleg kolléga munkáját kritizálzuk, akkot elővette a meleg-kártyát.
2020. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem.
2020. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Szintén nem. Mindenhol a munkád minőségét nézik, nem azt hogy kivel (nem) élsz.

Nem a középkorban élünk már.

2020. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeretném azt hinni, hogy a munka minősége számít, de sajnos nem ez a tapsztalat. Amióta folyamatosan duruzsolják itthon a "család" és egyéb állítólagos "értékeket" aki családos az lényeges előnyöket élvez akár a munkája minőségének megítélésében is.
2020. nov. 17. 08:02
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

9!


Hülyeségeket írsz! Nincs semmilyen duruzsolás, de 20 éve is gondolkoztak úgy sok helyen, hogy leépítésnél azt küldik el, aki nem családos. Ez egy rossz megközelítés.

Akinek viszont családja van, annak gyakran nehezebb dolga, mert most, főz, takarít, gyereket nevel, stb. Volt olyan projectvezetőm, akinek egy szobanövénye sem volt és ő nem volt képes megérteni, hogy nem csak dolgozni akarunk egész nap. Nála már az is hátrány volt, ha volt egy hobbid vagy barátnőd.

És vannak még olyanok, akik visszaélnek mindennel. Minden nap egy órával kevesebbet dolgozik, mert menni kell a gyerekért az oviba, közben a párja otthon van minden nap...

2020. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!