Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha a Fidesz...

Fideszesek! Ha a Fidesz annyira törődik a határon túli magyarokkal, akkor ezt mivel magyarázzátok?

Figyelt kérdés

A fideszesek szerint Románia rendes jogállam... [link]


A fideszesek bizonyára értékelték a román jogállamiságot, a marosvásárhelyi Orvosi Egyetem helyzetét, a székely hazafiak bebörtönzését, a magyar javak államosítását, a magyar iskolák elnyomására tett román lépéseket, a székely zászló használatával kapcsolatos helyzetet, a bukaresti tüntetés szétverését, a hivatali korrupciót, stb...



2020. dec. 14. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak a határon túliak szavazatai kell a fidesznek.
2020. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 progizo ***** válasza:
86%

Azzal (bár én nem fideszes vagyok), hogy Orbánék csak álhazafiak, akik a szólamaikkal félrevezetik az embereket a határainkon belül és azon túl.

Teszik mindezt azért, hogy bebetonozhassák magukat a hatalomba és hogy élősködhessenek rajtunk és az országon.

2020. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Inkább csak szavazatot "vásárol" Viktor onnan, de azért ő ott jogokat nem akar kiharcolni, összeveszni a szomszédokkal.
2020. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Orbánt nem érdekli a határontúli magyarok sorosa. Neki csak a szavazatszám a fontos.
2020. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Orbánt nem érdekli a határon túli magyarok sorosa."


A határon belülieké sem! (Kivéve a csókosoké!)

2020. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18-as cikk és Románia ellen nem azért indítottak eljárást, mert a kisebbségekkel rosszul bánnának hanem azért, mert egy olyan kormány volt hatalmon aki EU szkeptikus volt. (miután a PSD kormány megbukott hirtelen az EU se aggódik már semmi miatt se, pedig az erdélyi magyarok helyzete nem változott)


Melyik magyar pár kampányolt aktívan pl. a pár héttel ezelőtti román választások alatt? Csak mert én se Jobbikos, se MSZP-s, se DK-s megszólalást nem láttam a témában, egyedül a Momentum szólalt meg és ők is egy román pártot támogattak.


Vagy nem tűnt még fel, hogy pl Spanyolországban a jogállamiságot nem nézi senki se pedig ha azt nézzük, ott egyenesen nemzetiségi alapon börtönöztek be katalán politikusokat?


Ezt kéne már megérteni ellenzékben is hogy csak azért, mert neked valakivel bajod van nem kéne minden hamis/igaztalan vádat a fejükhöz vágni csak azért, hogy megbüntesd őket, mert majd fordított esetben ők is ugyanilyen méltányosak lesznek velünk is meg az erdélyi magyarokkal is.

2020. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!