Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencben valóban...

Gyurcsány Ferencben valóban egy korosodó jó humorú bácsit látnak a fiatalok? A Fidesz média is lehozta ezt, hogy emiatt veszélyes Gyurcsány, mert jópofa kedves bácsit látnak benne a fiatalok és emiatt ismét hatalomra kerülhet 2022-ben.

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Annak látjuk, igen. De nem nagy szellemi erőfeszítés meglátni benne a ravasz politikust. Nem rá fogok szavazni, az fix, de még mindig szimpatikusabb, mint a felcsúti, fasiszta kertitörpe.
2021. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, egy jópofa kedves bácsit látok benne. Igaz, tőlem fiatalabb:))))
2021. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem, Én egy hataloméhes kommunistának látom.

18/F

2021. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nézz utána, mit jelent a kommunista :)
2021. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem a jó humorú bácsit látom benne, és nem is humor vagy kor alapján szavazok egy választáson. Viszont egyrészt mindenkinek jár több esély, hogy amit elrontott, kijavíthassa, másrészt nem az alapján ítélek meg a jelenben embereket, hogy a felmenőik mit tettek, vagy hogy éppen ők mit tettek évtizedekkel ezelőtt.

Orbán jelenleg rossz, kapott több esélyt, volt ideje változtatni, mégsem tette. Gyurcsány régen volt rossz, azóta változhatott, tanulhatott belőle. Ő is megérdemel még egy esélyt, hogy jobban csinálja. A DK programja és propagandája is jó jelenleg, vagy legalábbis engem egyáltalán nem taszít. Nem gondolom hogy annyira rettegnie kellene tőle mindenkinek.

2021. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

#4: Szerintem pontosan tudja.

[link]

2021. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Igaz, most már csak a Kommunista Öregségi Szövetségbe (KÖSZ) férne be. (Kösz, nem kérek belőle!) :D
2021. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Hmm, nem tudom, én fiatal vagyok és egy gonosz véglényt látok benne.
2021. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

6-os:

Hoppá, hoppá.


[link]

2021. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Orbánban meg a kisebbségi,iskolázatlan,közmunkás fidesz átlagszavazó a roma Kádár Jánost látja csüngőhasú disznó kiadásban,akit ezért duplán szeret,szinte csorog rá a nyála.A fidesz média ezt miért nem hozza le egy riportban?Gondolom,hogy büdös lenne a munka a romatelepen.
2021. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!