Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél a miniszterelnök,...

Ha te lennél a miniszterelnök, vállalnád munkahelyek megszűnését a környezetvédelemért cserébe?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 23:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Téged is minősít, hiszen 2szer kérdezték és mégsem írtál egyszer sem ilyet. Ráadásul vannak környezetvédelmi intézkedések, amik munkahelyek létrehozását eredményezik.
2021. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor bizonyára én vagyok analfabéta, mert szerintem eddig senki se kérte, hogy írjak ilyet.
2021. jan. 23. 13:47
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha megtaláltad ezeket a kéréseket, szólj, addig várom az értelmesebb válaszokat.
2021. jan. 23. 14:09
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó, akkor még véletlenül se indokold meg a kérdésedet, hozz fel példákat, érveket, hogy mások is megértsék, hogy te mire gondolsz és esetleg meg tudják cáfolni, ellenérveket tudjanak felhozni, vagy akár helyeselni tudjanak, hogy igazad van, hiszen akkor értelmes kommunikáció alakulna ki, te meg azt nem akarsz, látszik az 1 mondatos kérdésedből és 1 mondatos hozzászólásaidból.
2021. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kérdést tettem fel, nem vitatkozni jöttem. Ha nem tudsz válaszolni, akkor inkább ne írj semmit.
2021. jan. 23. 14:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2021. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!