Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen mik azok a...

Tulajdonképpen mik azok a hibák amit Gyurcsány elkövetett de Orbán nem?

Figyelt kérdés

Az ország csutkára eladósítása: megvan

A lakossági hitelek iszonyú magasra tolása: megvan

Gazdasági válság, csökkenő bérek, munkanélküliség: megvan

Az ország GDP visszaesése: megvan

A forint elgyengítése: megvan

Az építőipar bebukása: megvan

Statisztikai, gazdasági adatok hamisítása: megvan

Egyre élhetetlenebb ország vagyunk a régió országaihoz képest: megvan

ÉS még lehetne tovább sorolni.. minden megvan Orbánnak is ami megvolt Gyurcsánynak. De legalább Gyurcsány lemondott, illetve amíg hatalmon volt, addig is volt szociális háló most meg nincsen. Akkor nem lehetett éhen dögölni, most éhen lehet. Addig nem fenyegetett minket az EU tagság elvesztése, most igen. Akkor demokrácia volt, most meg nem.

Miben volt rosszabb a patás, ha rosszabb volt egyáltalán? Iszonyú nosztalgia van Gyurcsány után mostanság... Talán nem véletlenül?



2021. jan. 29. 21:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#21!


Már megint össze-vissza hazudozol. Most az hazudod, hogy KSH adatokra hivatkoztál, amikor én írtam le KSH adatokat, akkor azt hazudtad, hogy a KSH hazudik.

Legalább lenne annyi eszed, hogy emlékszel, mit hazudtál 5 perccel korábban! :D

2021. febr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerre rendkívül szórakoztatóak és elkeserítőek azok radikális Fidesz szavazók akik szerint a baloldal (avagy az egész ellenzék), magyargyűlölő. Semmi érv, csakúgy idefröcsögik ezt a Bayer Zsolt színvonalú ostobaságot.
2021. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Most az hazudod, hogy KSH adatokra hivatkoztál, amikor én írtam le KSH adatokat"

Ostoba...

A KSH GDP növekedés adataira hivatkoztam, amiről pont te mondtad el, hogy mennyire nem lehet igaz, mert a válság nem érhetett véget 2010-ben, miközben a KSH adatain is jól látszik, hogy végetért.

De pont ehhez hoztam a német GDP adatokat is.


"akkor azt hazudtad, hogy a KSH hazudik."

Ezt meg csak nem is állítottam. Szóval megint hazudsz.

Az állításom az volt, hogy nem valós képest mutat. A KSH azt az adatot lehozza, amit mér, csak az nem a valóság.

És ezt mindenki tudja, akinek 3 jegyű az IQ-ja.

2021. febr. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!