Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a keresztény-konzervatív kormány bulvárhíreiben egy szélsőségesen feminista, fehérellenes amerikai színésznővel foglalkozik? Hogyhogy nem indítottak ellene kampányt?

Figyelt kérdés

[link]

Igaz két éves cikk, de a dolgok akkor is ugyanígy álltak.

Mint köztudott, a Brie Larson nevű amerikai színésznő hírhedt a fehér férfiak elleni kirohanásairól és arról hogy a feketéket támogatja illetve erősen feminista. Donald Trump politikáját is erősen kritizálta.

Ezzel szemben a kormány keresztény-konzervatív, elítéli a migrációt és a fehérellenességet, és a klasszikus családmodellt támogatja, valamint Donald Trump pártján áll.

Ehhez képest híreket közölnek erről a színésznőről, aki az övékkel 100%-ban ellentétes irányvonalat képvisel, és ha Magyarországon élne, egyértelműen szélsőséges liberálisnak számítana itt.

Mi ennek az oka?

Illetve ha George Clooney ellen kampányt indított a Fidesz a médiájában, akkor Brie Larson ellen miért nem? Nekem nem áll össze a kép. Az lenne a minimum hogy erről a nőről egy konzervatív, szélsőjobbos oldal nem közöl híreket, vagy ha igen akkor nem pozitívakat. Mi az amit nem látok át ebben? Segítsetek kérlek.



2021. febr. 23. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Már az, hogy egy ilyen celebnek hírértéke van elég nagy baj, függetlenül attól, hogy milyen média foglalkozik vele. Ki a francot érdekel, hogy milyen politikai nézetei vannak és az, hogy mit csinál? Attól, mert szerepel egy trash copy+paste mozifilmben, még nem ő szarta a spanyolviaszt. Miért nem értelmes emberekről cikkeznek? Ez a bulvárszenny dől mindenhonnan, az értéktelen celebekkel és a nemlétező, lájkvadász értékrendjeikkel, akár nemzethy, akár woke. Tűzre velük.
2021. febr. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig azt se tudtam ki az a Brie Larson.
2021. febr. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én most sem fogom megtudni, mert nem érdekel.
2021. febr. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Ez a Larson is valami 20-ad rangú senki lehet, mint a feminácik zöme. Vagy mint itthon Sárosdi.
2021. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

"Mint köztudott.."


Itt elkezdtem nevetni. Bár Brie Larson nézeteivel maximálisan egyet értek, de az egyetlen ok, amiért "köztudottak", mert egy rakás neckbeard youtubeos, akinek nincs jobb dolga többórás videókban rinyált arról, hogy így "férfigyűlölő" meg úgy "politikailag korrekt".

Az, hogy a PC, meg a "cancel culture" egy tényleges fenyegetés bármire, egy gigantikus műbalhé, amivel riogatva sokan keresik véresre magukat.

2021. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Én sem tudtam, hogy kicsoda - megnéztem.

Na, megint kiábrándultam egy színészből akinek a szerepét amúgy kedveltem.

de ez nem változtat azon hogy továbbra is abban a szerepben jónak tartom és továbbra sem érdekel hogy mit gondol egy színász a politikáról egy másik országban.

Szimplán még egy ember került arra a képzeletbeli lapra, akik a színészi karrierjük érdekében hajlandóak baromságokat beszélni hogy kedvelje őket az ottani média. Semmivel sem jobb viselkedés ez, mintha lefeküdne a rendezővel meg bárkivel akitől szerepet remél - de az ő dolga.

2021. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!