Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, ha a jelenlegiek...

Mit tegyek, ha a jelenlegiek közül senkit sem látnék szívesen kormányon? Más is van így?

Figyelt kérdés
Egyik párt szánalmasabb, mint a másik, szerintem. El se mennék szavazni, de tudjuk, hogy az se jó. Mit tesz a racionalista ember ilyen helyzetben?

2021. márc. 21. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

10

Ez alapján akkor már inkább az ellenzék...

2021. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
A migráns nem azért nem jön ide, mert a fidesz van hatalmon, hanem mert ennyi erővel mehet Nyugat-Európába is...
2021. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

A kisebbik rossz mindenképp az ellenzéki összefogás és érdemes olyanra szavazni, akinek esélye is van, így kiesnek az mkkp szintű pártok.


Ha tényleg egyik sincs közel, akkor szintén érdemes kormányváltásra szavazni, mivel ha sosem kezded/kezdjük el felelősségre vonni a hatalmat, pl. leváltással, akkor sosem lesz jobb. Ha mindig leváltjuk a rossz kormányokat, akkor szépen lassan elkezd megtisztulni és egyre jobb politikai elit lesz.

2021. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne kövesd a híreket!
2021. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is.

Igazából vagy nem mész el szavazni, vagy elmész és a kisebbik rossz elve alapján szavazol. Eddig is így csináltam: elolvasom a nyilvános programokat és amelyik a legkevésbé megy szembe az én meggyőződésemmel, arra szavazok.

2021. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!