Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége a Fidesz mámornak,...

Vége a Fidesz mámornak, ébredezik a magyar?

Figyelt kérdés
Az esztergomiaknak elege lett a Fideszből és egyetlen új jelöltet állítanak a polgármester választásra, vajon a többi hely követi őket?
2010. aug. 19. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Erre még várni kell a választások utánig! Még a Fidesz nagyon tudja aktivizálni a elvakult híveit. Majd ha jönnek a megszorítások,akkor ébrednek fel többen.
2010. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A választások után lesz majd koppanás, amikor jönnek a megszorítások... Orbán nem akkora ember, hogy képes legyen ellentmondani az IMF-nek...

Sajnos a amgyar hülyíthető fajta: elég megígérni neki fűt-fát, meg mutogatni a másikra, hogymindenért ő a bűnös, máris milliók kajálják be a mesét.

Az meg egyenesen szégyen, hogy a magyar emberek többsége nem lát túl a vagy Fidesz - vagy MSZP-dolgon. Mintha csak ez a két párt lenne az országban...

2010. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hozzánk az imént csöngettek be a fideszes cédulagyűjtők, kaputelefonban közöltem velük, hogy nem nekik adjuk a papírt, erre feljöttek lifttel és még becsöngettek, nem nyitottam ajtót.
2010. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
NEM! Pont hogy a FIDESZ egyre erősebb és győzni fogunk!!! Remélem most 3/3 arányban ;)
2010. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán lehet reménykedni, hogy az emberek észhez térnek, bár nem sok esélyt látok a dolgokra...

Esztergomban már igen, itt Győrben is remélem elég volt 4 év Borkaiból, még sok is...

Ősszel majd mindenkinek kinyílik a szeme, akkor aztán lesz itt ne mulass:(

És igen, a magyar ezek szerint még mindig ugyanúgy hülyíthető, ahogyan minden marha mesét elhisznek, a másikra mutogatás után mennek és vakon szavaznak a fideszre!

2010. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
az a baj, hogy nincs kire szavazni...
2010. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is szerintem csak függetlenek indulnak...
2010. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De van, a Fideszre!!!
2010. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagykőrösön is össze fogott a többi párt a fidesz ellen és egy függetlent támogatnak polgármesternek.
2010. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos Debrecenből nem lehet kirobbantani Kósát, bár én biztos nem rá fogok szavazni...

Az a baj hogy annyi buta ember van ebben az országban, aki minden szar dumát elhisz, hogy azokkal lehet választást nyerni. Amikor egy riporter számonkérte hogy az első kormányukban miért nem hoztak kánaánt a fideszesek, mi volt a válasz: mert akkor még kezdők voltunk a kormányzásban! Akkor mi a tökömnek indultak a választáson? Mostmár profi hazudozó-lenyúló brigád lettek, megnézhetjük magunkat hova jut az ország velük.

Mielőtt valaki mondaná, nem vagyok MSZP-s, az sem volt jobb mint ezek. Csak sajnos nincs alternatíva.

2010. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!