Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavaznál, ha...

Melyik pártra szavaznál, ha most választások lennének? (melegeknek szóló kérdés)

Figyelt kérdés

Még egy közvéleménykutatást se láttam Magyarországon ami a melegek pártpreferenciáira fókuszált volna, szóval kíváncsi vagyok, hogy a melegeket mennyire érdekli a politika és melyik a körükben legnépszerűbb párt :D

És légyszi csak melegek szavazzanak :D



2021. ápr. 4. 23:57
A kérdező szavazást indított:
Momentum
DK
MSZP
LMP
Fidesz
Jobbik
Párbeszéd
Mi hazánk
Kétfarkú Kutyapárt
Nem érdekel a politika, otthon maradnék
51 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A biszex nem jó? (Direkt megkérdezem, nehogy belerondítsak itt a statisztikába véletlenül.)
2021. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, így utólag rájöttem h talán LMBTQ-t kellett volna írnom a kérdésbe
2021. ápr. 5. 00:02
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

A kutyákokra.

Igazából mind 2 (jobb/bal) rossz csak máshogy. Más rendszeret szolgálnakki.

2021. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
jobbikra, mert jakab peti irtó hot :D
2021. ápr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A fideszre! Szeretnék olyan bulikat mint amin szájer volt!
2021. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Momentum vagy Dk

Leszbikuskent nyilván nem fogok semmilyen kirekesztő homofob pártra szavazni akik 2021ben még azt akarják beetetni az emberekkel hogy van meleg propaganda és az a cél hogy mindenki meleg legyen-vagy mi a francot találnak már ki az egyenjogusagert küzdő szervezetekre

2021. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Senkire. Csak szeretnék elhúzni ebből a beteg országból.


17/L (leszbikus) (Mire választások lesznek, betöltöm a 18-at...)

2021. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok szavazókorú, de melegként én sem látok jövőt ebben az országban. Bár heteróknak sem sokkal jobb, a szüleim nagy keresztény négygyerekes család, aztán napról-napra küszködnek a megélhetésért. Én is úgy tervezem, hogy lépek innen, ahogy tudok.
2021. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon tetszik a Momentum ideológiája. Látszik is Andráson, hogy teljesen más mentalitása van, mint a magyaroknak. Ő pont azt akarja megteremteni itthon, mint amit nyugaton tapasztalt, amikor kint élt. Én is úgy álltam eddig hozzá, hogy nagyon szeretnék elmenni az országból és még mindig fontolgatom, de ha ilyen emberek irányítanának, akkor azért más lenne minden. Ajánlom mindenkinek azt a videót, amikor András beszél Osváth Zsolttal. Nyilván sok mindent lehet mondani, tehát az már más kérdés, hogy gyakorlatban hogyan valósulna meg, viszont nekem a modern felfogásuk miatt ők a szimpatikusak.
2021. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Ki az a beteg, aki melegként a fideszre szavazna? Arra, akik szerint létjogosultságotok sincs ebben az országban, meg aki meleg, az nem is magyar?
2021. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!