Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyi pénzből...

Hogy lehet ennyi pénzből megélni? Szüleim mindketten rokkantnyugdíjasok. Édesapám 26.000 kemény magyar forintot kap havonta, Édesanyám 40.000Ft-ot.

Figyelt kérdés
Persze amiben tudok segítek, de nekem is van családom, hamarosan gyesen leszek, ha már nem tudok dolgozni, én sem tudom segíteni őket. Mi lesz így velük?
2008. dec. 5. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ebből a pénzből sajna sehogyan sem tudnak megélni.Az én szüleim is voltak ilyen helyzetben Apu rokkantnyugdíjas lett,de előtte táppénzen volt.Apu 32000 ft-t ,anyu 22000ft ápolásit kapott.Mi többen vagyunk tesók így mindannyian segítettünk lehetőségeinkhez képest,ami nagyon jól esett Nekik.A legszomorúbb az egészben,hogy apunak 39 éve volt ledolgozva 56 évesen,mégis kiszúrták a szemét ennyi pénzel.Most Anyuért aggódom aki 54 évesen szeretne elhelyezkedni dolgozni,de sehova nem kell!!Nem jól van ez így jobban meg kellene becsülni az embereket.Ők soha nem kaptak segélyt,mindíg saját erőből neveltek minket,mégis csak ez jutott Nekik a kilátástalanság!Segíts Nekik akkor is ha kevesebbet tudsz adni,az is nagyon jól fog jönni!
2008. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Külön háztartásban ennyiből nem tudnak megélni. Vegyétek őket magatokhoz, akkor nem kell két lakást/házat fenntartani, és anyukád a baba mellett is sokat tud segíteni.
2008. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én utánanéznék, hogy mik a rendszeres szoc. tám. és a lakhatási támogatás kiutalásának feltételei, mert lehet, hogy jogosultak ezekre.
2008. dec. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!