Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jó ölet a feltétel...

Szerinted jó ölet a feltétel nélküli alapjövedem?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 11:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
26%
Része a tervnek. Majd kiderül jó-e.
2021. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon rossz ötlet, főleg ebben az országban. A kisebbségieknek és a magyar társadalom legaljának kedvezne. De az árakat így is feljebb nyomná.
2021. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
15%
Eleve nem kéne pénz, akkor megszűnne ez a különbség, nem lenne szegény és gazdag.
2021. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
74%
Ja,a cigányoknak biztos.
2021. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
61%
Elmebajos találmány.
2021. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
81%
Értsétek meg, nem lesz ilyen, aki ilyet ígérget, hazudik.
2021. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
71%

"Szerinted jó ölet.....?"


A világ legnagyobb baromsága! Ilyet, csak egy elmebajos idióta talhat ki.

2021. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
8%
Az ingyen mani mindenkinek jól jön, lásd kiindulva a krumplis témát, ahol nemcsak az egyszerű níp kapott. Lenne benne ráció, mert sokakat érint ez a pandémia cirkusz, de úgy lenne jó, ha elszámoltatható lenbe szúrópróba szerűen az, aki kapta. E mellett fel kellene ehhez még a nepnek nőnie, hogy ne a "másik figyelése" legyen sokaknak az élete fő motivációja.
2021. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudtam hogy Magyarországon van olyan stabil a gazdaság hogy bevezessék az alapjövedelmet. Ezek szerint én 500 évvel le vagyok maradva mert legutóbbi emlékeim szerint nem hogy ilyen jól nem állt de folyamatosan az összeomlás szélén volt.
2021. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
27%

Az ingyenpénzt sokan úgy értik, hogy kapnának pénzt, és jól élnének belőle. Az én értelmezésemben azt jelenti, hogy kapnának pénzt, de csak annyit, hogy alapszinten meg lehesen élni belőle. Meg lehet venni belőle a legolcsóbb kenyeret, párizsit, de drágább dologra nem telne belőle. Ki lehet fizetni egy külvárosi, nem jó helyen levő lakás havi bérleti díját, de több nem fér bele. A buszjegyet meg lehet venni belőle, de autó fenntartására nem elég.


Ez lenne az alapjövedelem az én értelmezésemben.


Ez így megtartaná a motivációt a munkára, mert aki ennél kicsit jobban akar élni, minőségibb ételeket enni, jobb helyen lakni, autóval lakni, okostelefont venni, stb. annak továbbra is dolgozni kellene, ha bármi extrát akar magának, szóval az emberek nagy többsége ebben a rendszerben is dolgozna, kevesen elégednének meg az alappal.

2021. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!