Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki kormánypártikén...

Árokpart kérdése:

Más is van aki kormánypártiként nem ért egyet Jakab Péter országgyűlési képviselő megbüntetésével?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva szerintem a vélemény büntetése rossz fényt vet a kormányra. Emlékszem, hogy 2006-2010 között a Fidesz mindig is alapszimbólumnak tartotta a szabadságot és mindig azt mondta, hogy a mi kormányzásunk idején mindenki következmények nélkül elmondhatja a véleményét, hiszen ettől vagyunk különbek mint az akkori kormány tulajdonképpen az utódpárt. Na most a 2006-os szörnyűséges brutalitást leszámítva utána Mszp-s önkormányzatnál munkavállalóként simán lehettem ellenzéki úgy, hogy még a hivatalban is mindenki elfogadta és a vezetőség is és soha egyetlen mégcsak kellemetlen pillanatom sem volt belőle és szóvá sem tette senki sem. Most meg azt látjuk, hogy őt országgyűlési képviselőként megbüntetik mert egyes egyedül kivilágított a Parlamentre egy kormánykritikát? Ne vicceljünk már a rendzserváltás óta eddig ezért soha senkit nem büntettek meg. Mi lett volna, hogy ha teszem azt ott és akkor ezt XY bácsi csinálja egyből letartóztatják? Azért az ilyenre figyelni kellene szerintem a kormánynak nem? Az 1998-2002 közötti Fidesz alatt szerintem messze nem lett volna ebből semmi gond. Akárhogyan is lehet utálni az ellenzéket, de pont attól vagyunk demokratikus ország, hogy a politikusoknak tűrni kellene a kritikát nem?
2021. máj. 21. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Mindjárt jönnek a Fidelitasos trollok.

Olyan nincs, hogy a Pártnak ne legyen igaza.

2021. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező

Nem a véleménye van büntetve. A büntetést azért kapta mert ezt a véleményét úgy mondta ki amivel megszegte a parlamentben rá is kötelező házszabályt - sokadszorra.

Ha egy bűnöző tizedszerre megy be lopni, akkor is emelkedik a büntetése, mert visszaeső és jól tudta hogy amit tesz az sérti a szabályokat, mégis megtette. Mindegy hogy tizedik alkalommal is csak pár sört lopott el, akkor is halmozódik a büntetése.

jakab szándékosan sérti meg a parlamenti szabályokat - akkor vállaja a következményét!

2021. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

Árokpart, te mióta vagy kormánypárti?

Én inkább úgy gondolom, hogy épeszű ember pártszimpátiától függetlenül az ilyen barmokat nem akarja a parlamentben látni. Mert nem oda való. De még a kocsmába se nagyon, mert ott nem pénzbírságot kapna, hanem orrtörést.

2021. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
A ficsúr az egy akkora sértés? Nem trágár szó, ez inkább vélemény. A házszabály túl merev értelmezése a véleményszabadságot korlátozza.
2021. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

2/4 anonim

A ficsúr kifejezés melyik részét sérti a parlament szabályainak?

2021. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
#5 Ez csak Jakab meg a ballib média interpretációja hogy csakis ezért a szóért kapta a büntetést.
2021. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
21:12: komolyan azt hiszed, hogy képesek megmagyarázni? Azt sem tudják, mit jelent. Nem is ismerik a szót, mert nincs is akkora szókincsük.
2021. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Te annyira vagy kormánypárti amennyire én Gyurcsány rajongó.. legalább a neved rejtetted volna el mielőtt fizetett DK kérdést írtál volna ki.. :))
2021. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

6/8


Ezért kapta. Pont

2021. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
5. Ha figyelemmel kíséred jákob parlamenti munkásságát, az egész az első naptól kezdve másról sem szól, mint kocsmai stílusú sértegetésről, pocskondiázásról. Borsodban ezért laposra vernék az orrát a ficsúrnak.
2021. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!