Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok pont megszívtuk,...

Mi magyarok pont megszívtuk, főleg a budapesti turizmus ezzel az állandósult koronavírussal?

Figyelt kérdés

Budapest GDP-jének jelentős részét tette ki a tömegturizmus szórakozóhelyekre, buli központ volt itt Európában. Emiatt természetesen pörgött a vendéglátóipar, az elszállásolás, takarítás, taxizás stb. mind pörgött - bár ennek mellékhatásaként az egekbe szálltak a lakás és albérletárak, mert külföldinek kiadni jövedelmezőbb volt.

De most, hogy kitalálták ezt az indiai mutánst is ami megjelent, de várhatólag csak szeptemberre fog berobbanni (kell a pénz Lölő és a többi NER-es balatoni szállodáiba) ez végül is véglegesítette a helyzetet: Nyáron nyitás van, mert akkor a csicska covid nem terjed, az év többi szakaszában meg oltás, pánik, bezárkózás, korlátozások, tesztelések, maszkviselés stb. Ez lett az új világrend.

De mi magyarok pont megszívtuk? Mert mire eljutunk nyáron addig, hogy a szórakozóhelyek is kinyithassanak, már jön is a következő 3 évszak amikor a covid az úr. Zárhatunk be mindent. Így végső soron soha nem fog újraindulni a tömegturizmus, mert mindig jön egy újabb vakcina ellenálló mutáns, ami ellen új vakcinát kell fejleszteni.

Így gazdagszanak meg a vakcinagyártó Bill Gates féle kapitalisták, és így fog elszegényedni újra Budapest, mint 2008-2012 közötti időszakban például?



2021. máj. 28. 18:18
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"a vendéglátóipar, az elszállásolás, takarítás, taxizás stb. mind pörgött"


Érdekes eddig még azt hallgattuk, hogy a Fidesz tönkretette ezeket is.


"bár ennek mellékhatásaként az egekbe szálltak a lakás és albérletárak"


Érdekes eddig még azt hallgattuk, hogy a CSOK miatt mentek fel az árak.


"Zárhatunk be mindent."


Miért kéne bezárni? Van oltás már, vagy az elmúlt 4 hónapban egy kő alatt voltál és nem hallottad?

2021. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oltás az van... a covid-19 ellen. De most már a covid-B.1.617.1 terjed, ami több helyen is mutálódott a tüskefehérjén, így az immunrendszer szemével nézve tök új vírus.
2021. máj. 28. 18:44
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"így az immunrendszer szemével nézve tök új vírus."


Megkérdezhetem, hogy milyen orvosi végzettséged van és ezt milyen tudományos folyóiratból vetted?

Illetve azt is, hogy honnan veszed, hogy a vakcinák nem védenek a indiai mutáns ellen?

2021. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy neked megvan a középiskolai biológia tantárgyad?
2021. máj. 28. 18:52
 5/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"megvan a középiskolai biológia tantárgyad?"


Nekem meg, de neked úgy látszik kimaradt.

2021. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"kitalálták ezt az indiai mutánst " Ja, biztos csak kitalálták.
2021. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Miből gondolod, hogy csak mi magyarok, vagy főleg mi szívtuk meg? - Mindenki megszívta. Főleg a globális turizmusra még inkább alapozó országok és területek.

Mi a megoldás? Énszerintem ha jót akarunk, szüntessük meg a globális, azaz kontinensek közötti és tömeges turizmust. Ha még nem lenne világos: a járványnak is ez volt és van és lesz az oka, SEMMI MÁS. Nekem, aki nem megyek külföldre, baromi kiszurás, hogy a sok hülye turista miatt, aki idejön, meg aki jólmenő magyar hetente kimegy és visszajön egy új vírussal, most együtt kell szenvednem velük, pedig én teljesen ártatlan vagyok. Az utazók a bűnösök, őket kellen nem le, de becsukni. Itthon turistáskodjanak.

2021. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!