Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora tömeg lesz majd...

Mekkora tömeg lesz majd szombaton a kínai egyetem elleni tüntetésen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 19:39
1 2
 11/12 Fsms ***** válasza:
67%

#5 valamit nagyon félreértesz.

A területe egy részét a diák város elől veszi el.

Az adófizetőknek 500 milliárd capexbe kerül , persze ez nőhet jelentősen ahogy szokott lenni, évi Opex 15 milliárd. Ez a pénz nyugodtan mehetett volna bele a magyar oktatásba is, ahol ott tartunk, hogy pl.nincs kémia tanár.

Nem a magyar diákoknak épül, hanem a kínaiaknak. Nyilván mutatóba bekerül egy-két ner-s palánta, akik ki tudják fizetni a milliós tandíjat, hogy legyen hivatkozás, hogy van magyar hallgató. A magyar hallgatók nagy többségnek anyagi okok miatt nem lesz alternatíva.

Volt világszínvonalú egyetem itthon azt a Fidesz kifúrta.

Évente itt marad a nyakunkon pár ezer kínai, akik nem mennek haza, de hozzák a családot.

A baj ott van, hogy a Fidesz kiárusítja az országot a kínaiaknak és oroszoknak. Sajnos éltem az átkosban, többet ilyen keleti befolyás nem kell.

2021. jún. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11

melyik volt a "világszínvonalú egyetem"?

2021. jún. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!