Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye ti is rendkívül szerényne...

Ugye ti is rendkívül szerénynek tartjátok ennek a kétkezi - bérből és fizetésből élő - munkás családnak a jövedelmét? Nem kellene a mi öt kiló krumplinknak a felét a javukra visszaadni?

Figyelt kérdés

"Hét év alatt 15 milliárd forintot keresett a bérből és fizetésből élő Orbán Viktor családja"


"Orbán Viktor rokonsága csak az elmúlt nagyjából hét évben igazolhatóan bő 15 milliárd forint bevételhez jutott cégeladásokból, vagy a vállalatoktól felvett nyereségből."


[link]



2021. jún. 4. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Igen szerény a jövedelmük, többet érdemelnének. Hajra Viktor!
A jövedelmük "szerény", de ők nemannyira!
Köpök rá, csak a Maónika Saw, menjen esténkét a tévébe!
Szegeden a Csillag fényesebben ragyog!
Más, leírom!
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Mindig az melegszik, aki a tűz közelében van. Karácsony és a sleppje is sokat fog keresni, ha ő lesz a miniszterelnök. Ez mindenhol így van, Merkel sem szegény, és a királyok korában a királyok és az udvartartása sem volt az. Nem tudom ezen mi a meglepő.

Egyébként is, egy miniszterelnök hogyan lehetne hiteles a világ szemében, ha egy gyári munkás fizetéséből élne, és egy szakadt, 20 éves Suzukival járna, és a a sarki lángos sütő jobban élne, mint ő. Nem vagyok Orbánista, mégis azt tapasztalom, hogy az én pénztárcámban is több marad, és a gyerekemnek is jut az 50-70 ezres cipőre és nyaralni is tudunk menni.

2021. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1: "Nem vagyok Orbánista,.."


:))))))

2021. jún. 4. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a meglepő, újreges troll, hogy ezek felett ti mindig szemet hunytok, és ennél több nagyságrenddel kisebb lopásokat emlegettek fel folyamatosan. Nem emlékszel, amikor 2010 előtt az volt a botrány, hogy 1-2 milliós kamu tanulmányokat rendeltek? Most meg az ország leggazdagabb emberei között van Orbán barátja és családtagjai. Nem érzed az arányokat? :)))
2021. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, ha irigy lennék rá attól nem lesz szegényebb. Én azt nézem, hogy az átlagnak jobb. Az, hogy ő mit főz ki magának, az az ő dolga, addig amíg jut a népnek is, addig nem érdekel. És én úgy látom nagyon is jut. Ezek, hogy "jujj milyen gazdag lett", hát basszus, legyen vele boldog. Én örülök annak, hogy mi is jobban élünk, Gyurcsány idejében ez nem így ment. Az ember akkor tud panaszkodni, amikor van rá ideje és energiája :D
2021. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4: " Az, hogy ő mit főz ki magának, az az ő dolga,..."


Oké, de ne az én hűtőszekrényemet rámolja ki a főzéséhez! (De a másét se!)

2021. jún. 4. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy érzed szarul élsz, és nem jut kajára a pénzből, és semmire, pedig kidolgozod magad rendesen akkor jogos a felvetésed. Én azt írtam le amit én látok és tapasztalok, hogy amúgy az átlag ember jobban él. De azt ne felejtsük el, hogy ha egy fizetésből akarod fenn tartani a családod az nem fog menni így se úgy se.
2021. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Orbán apja már jól menő vállalkozó volt 2010 előtt. Tiborcz már jól menő vállalkozó volt, mielőtt elvette Orbán Viktor lányát. Most mit vártál, hogy majd most csődbe fognak menni, hogy te boldog légy?
2021. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán apja már jól menő vállalkozó volt 2010 előtt. Tiborcz már jól menő vállalkozó volt, mielőtt elvette Orbán Viktor lányát."

🤡

2021. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8: "Orbán apja már jól menő vállalkozó volt 2010 előtt."


Hihető, mert az első orbán-kormány alatt már helyzetbe hozták a papát.

2021. jún. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!