Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha pár nap múlva eltörlik a...

Ha pár nap múlva eltörlik a kötelező maszkhordást, de jönnek a vészjóslók azzal, hogy már júliusban jön a 4. hullám, te felveszed újra?

Figyelt kérdés

Még pár nap és remélhetőleg meglesz az 5,5 millió beoltott, valahonnan csak összekukázzuk. Akkor pedig ledobhatjuk végre a semmirekellő tetves maszkot. Semmi értelme nem volt, semmilyen újabb mutáns hullám berobbanásától nem védett meg, hiába hordta az összes 🐏. Egyedül a maszkgyártók gazdagodtak abból a szarból. (Nálunk véletlenül Lölő)

Szóval, ha pár nap múlva maszkledobás, de utána meg pár hét és jön a delta mutáns, ahogy a rémhírforgatókönyvben meg vagyon írva, akkor te hajlandó leszel újra felvenni a maszkot?



2021. jún. 26. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Természetesen, ha újra kötelezővé teszik, felveszem és hordom.
Nem, én nem veszem fel a rohadt maszkot sohase már. Ne nézzenek már hülyének.
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha egyszer eltörlik végre én soha életemben többet maszkot fel nem veszek.

Mondanám hogy kidobom mindet az első nap, de neeem, elégetem őket a kertben.

2021. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én eddig csak azért nem égettem el, mert sajnáltam rá a pénzt.
2021. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez az egész mutáns sztori is a hülyéknek van kitalálva, hogy örök életükre engedelmesen kövessenek mindent amit a korrupt kormányok előírnak számukra.
2021. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
A fejemre húzóm védjen a nap ellen.🤡
2021. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
3as. A nem hülyék is követik ha nem akarnak bírságot. Nekem legalább is csak ez volt a motivációm a hordásra.
2021. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Csak akkor, ha megint kötelezővé teszik, és akkor is csak azért, mert sem hajlandó, sem képes nem vagyok kifizetni a büntetést. Most is csak azért hordom, mert máshogy nem mehetek bevásárolni, kiskertem pedig nincs.


#1: kérlek, ne égesd el őket a kertedben, éppen eléggé szennyezett a levegőnk enélkül is. Ha viszont bizonyos épületek felgyújtásához használnád inkább őket, az ellen nem tiltakoznék...

2021. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
7es akkor az embert gyújtsa fel ne a történelmi épületet🤣
2021. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Felfogjatok venni, felesleges itt a kemenykedes 😁
2021. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 árokpart ***** válasza:
47%
9-es Nem fogjuk pedig hidd el.
2021. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Már aki le meri venni egyáltalán, pl aki fél a tűszúrással járó oltástól de mégsem akarja elkapni.

Azért az ott lesz mindig valahol köztünk.

Lehet, hogy tízmillióból csak egy hozza valami bantuindiaitól az afrikai körútjáról.


Az emberek maszk nélkül korábban is porlasztották a nyálcseppeket beszéd közben. Csak akkor van baj, ha valakinél vírus is van benne. Onnan meg maszk nélkül csak egy lépés a tömeges fertőződés. De ezt már átéltük, hogy milyen.

2021. jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!