Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen rettenetesen...

Miért ilyen rettenetesen elfogult az elvándorlást tekintve az alábbi szerző?

Figyelt kérdés
Persze tudjuk, hogy ő kicsoda, de lehetne reálisabb is: [link]
2021. júl. 12. 20:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Aki menni akar az csak menjen.
2021. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Az 1-eshoz hasonlók valamiért nem értik, hogy miért baj az, ha sok fiatal, pláne sok fiatal értelmiségi, köztük a legjobb koponyák is, külföldre távoznak.
2021. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
2020-ban már többen jöttek haza mint amennyien elhagyták az országot.
2021. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
3-as! Ezt honnan vetted? Azok közül jöttek haza, akiknek kint megszűnt a munkája, de amint lehet, mennek vissza.
2021. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

2es, én most vagyok egyetemista Pesten; aki nagyon el akar az ismeretségi körömből menni ki: az egyik grafika szakos, a szabad bölcsészetis, meg az orvostechnikus, aki nem beszél 1 nyelvet sem, és benn fog ragadni a diplomája.


Én mérnök hallgató vagyok.

2021. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
3: az a kérdés, kik jönnek haza közülük: a gyári munkások vagy a mérnökök, orvosok?
2021. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
5: elhiszem, de a te ismeretségi köröd nem feltétlenül reprezentatív, ugye
2021. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

5. Nahát, micsoda véletlen!

Az én ismerettségi körömben meg csak az akar itt maradni, aki:


1. Nem beszél semmilyen nyelven, és túl lusta/buta megtanulni.


2. A legmagasabb végzettsége egy (nem túl jól sikerült) közép szintű érettségi, vagy valamilyen OKJs nyomdász vagy suszter képzés.


3. Anyu és apu kőgazdag (ő maga persze semmihez sem ért, totál nihilben sodródik az árral).


4. Amúgy el akarna menni, de egyszerűen fél a hatalmas változástól, túl teszetosza megtenni a nagy lépést.


5. Naiv, és szentül hiszi, hogy az ország egy nap kinövi ezt a szexuálisan frusztrált 12 éves mentalitást. Also a diplomája 2es, és az is szabadbölin.


6. 18 évesen megkölkedzett, megházasodott az első szerencsétlennel aki volt szíves elvenni a szüzességét, beállt kőművesnek, és voltaképp a mindennapi köbinél és krumplis tésztánál sosem akart többet.


Mindenki más, akinek magasabb végzettsége van, vagy álmai és céljai, el akar húzni, és nagyon nagyon kevesen jönnének ide vissza valaha is.


A lényeg, a közvetlen közegedből általánosítani elég értelmetlen.

2021. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7es, szerintem eléggé az, mert bár próbálom megválogatni (8assal ellentétben), a volt osztálytársakat gimiben például nem lehet.
2021. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ma 20:33

Wow, na mizu, szeptembertől kezdi az újoncka?:D

2021. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!