Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az M1...

Mi a véleményetek az M1 híradásáról?

Figyelt kérdés

Németországban élek. Nemsokára jön (remélhetőleg) a családom látogatóba hozzám. Viszont szinte mindannyian 'migráncs' fóbiások, szívből utálják őket és félnek is a színesbőrű emberektől. Tele vannak előítéletekkel. A húgom legutóbb azt mondta mikor itt volt miközben sétáltunk az utcán és meglátott egyet, hogy félni kell tőlük, mert veszélyesek, akármikor megerőszakolhatják a nőket stb. Most ehhez jön az új törvény által gerjesztett gyűlölködés is azok iránt, akik mások, melegek stb.


Én nem tudom mit néznek vagy mit nem, de keményen be vannak tojva a nem fehérektől, már én félek, hogy itt hogyan fognak viselkedni, miket fognak mondani - miközben a javuk a csak tv-ben látott eddig színesbőrű embert. 🤦🏻‍♂️ Megmondom őszintén, nagyon ijesztő, hogy ekkora félelem és gyűlölet van bennük. Nem gondoltam volna, hogy a tv ekkora erővel bír.



2021. júl. 26. 16:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Én Ausztriaban élek, amikor hazamentem, akkor elborzadtan. A csaladommal semmi ilyen témáról nem lehet kommunikálni, mert agresszíven. Szóval a helyzet nagyon nagyon kiábrándító.
2021. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
37%
Az M1 széles látókörű perspektívát ad. Igaz hogy jobboldali de hitelesen bemutatja a világot. Én nagyon szeretem a műsorait
2021. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%

*elborzadtam

*Agresszivek

(Bocsi siettem, de a rest 2* Fárad xD)

2021. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%

A vak is látja, hogy ez szimpla propaganda fidesz tv (mint a többi). Azok a gyűlöletkeltések, mocskolódások, amik ott zajlanak, az borzalmas. Főleg a párthű közvéleménykutatók, akik direkt hazudnak.

Az M1 elfojtja az igazságot, helyette egy álomvilágba reptetí a nézőit.

2021. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#1 Pontosan ugyanígy érzek. Egyik pillanatban tök normálisan beszélgetünk, aztán hirtelen a magyar politikai kellős közepén vagyok. Ők is agresszívan és nagyon intenzíven adják elő a dolgokat, pedig a nem is kérdezem... Legutóbb még azt is megkaptam, hogy agymosott vagyok. Na mondom jól van. 🤦🏻‍♂️
2021. júl. 26. 16:15
 6/38 anonim ***** válasza:
29%
Hát ja, Magyarországon elmondják az igazat is a jobboldali hírekben, nincs libsi cenzúra.
2021. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
#2 De ez a gyűlöletet, amit keltenek bennük ezek a műsorok - egyszerűen ijesztő. Néha már én is ellenségnek érzem magam, pedig állást sem foglalok, nem is kérdezek semmit. Szerintem nem normális utalni valakit csak azért, mert migráns vagy színesbőrű. De mondom szerintem.
2021. júl. 26. 16:18
 8/38 anonim ***** válasza:
72%

Első válaszoló vagyok (bírom, ahogy leszavaznak, pedig ez az igazság:D)


A másik tapasztalatom még: meghívtuk a családomat hozzánk, mi álltunk nindent. Folyamatosan ment a hiszti, hogy minden milyen drága minden. Volt két arab gyerek az utcán erre gusztustalan modon az egyik megszólal: arab negyedben laktok?

Hányingerem van az egésztol

Életem legjobb döntése volt, hogy kiköltöztem ... 🙄🙄

2021. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
54%
Így jár akinek kretén családja van. Nálunk soha nem téma ez :D
2021. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
#4 Egyetértek. Én úgy érzem folyamatosan kreálnak egy ellenséget, amitől a hazát meg kell védeni. Viszont nem szoktam egyezni velük erről, nincs értelme. Illetve mindenki azt gondol, amit akar.
2021. júl. 26. 16:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!