Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a Mi Hazánk...

Támogatnátok a Mi Hazánk ötletét, a Szibériai Bérrabtartást vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Az lenne a dolog lényege, hogy aki pl. sorozatgyikos, vagy gyereket erőszakolt, azt ne magyar börtönbe zárják, hanem az oroszoknál a Fekete Delfinbe vagy hasonló más börtönbe.

2021. júl. 30. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem
57 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem, én inkább azt támogatnám, hogy nálunk is olyanok legyenek a börtönök, mint Norvégiában pl. Bastøy.


Azért, mert akivel állatként bánnak, az előbb-utóbb állattá válik. A jelenlegi magyar börtönök egyáltalán nem segítik a bűnözőt abban, hogy normális ember váljon belőle, csak még jobban megvadul, jól kitanulja bent a "szakmát", még erősebb pszichopátiát előidéző csicskáztatást, bsztatást kap, magyarul kijövetele után még kevésbé lesz normális, mint amikor bement. Ráadásul jól megutálja az államot és a társadalmat is, emiatt szinte lehetetlen lesz integrálni újra.


Ha még a magyarországitól is durvább börtönbe küldenék a rabokat, az még jobban tönkretenné az agyukat és a lelküket.

2021. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Ugy tudom h draga is ott tartani, inkabb aki tenyleg olyan ember sok embert olt, akkor annak eutanazia kell, olcsobb megoldas.
2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
2# bocs,gyorsan irtam
2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Háztartási rabszolga az jobb lenne !

illetve melózik helyettem éhbérért rabszolga..

ha már van 3-4 ilyened,akkor abból már egész jó meg lehet élni.

2021. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Mivel többnyire romák követnek el erőszakos bűnöket, ezért beindulna a jajveszékelés, hogy szegényeket deportáljuk. De az tény, hogy miféle börtön az, ahová bemegy a Rikárdó 60 kilóval, majd kijön egy 110 kilós izomkolosszusként, majd pár hónap múlva újra körözik?
2021. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

,,Nem, én inkább azt támogatnám, hogy nálunk is olyanok legyenek a börtönök, mint Norvégiában pl. Bastøy."

Ja norvégokkal lehet Norvég börtönt csinálni, cigányokkal meg nem. A svédeknél is olyannyira jól működik hogy Afrikai országokkal vannak egy szinten nemierőszakok terén🤣🤣🤣🤣

2021. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy nekem mindegy, szerintem is jobb lenne rabszolgaként dolgoztatni őket, mondjuk sweatshopokban.
2021. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
5: mitől lesz kolosszus? Gondolom nem a börtönkajától. Proteinporokat szednek bent?
2021. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

1: ez lehet, hogy nem lenne hülyeség, hogy ha olyan körülmények közé kerülne, amilyet nem tapasztalt, és tanulhatna is, akkor néhányuk talán kihasználná az időt


Nem kellene a börtönben informatikát tanítani, hogy hasznosan töltsék el az időt? Hátha lenne olyan Rikárdó, aki nem kolosszusként, hanem programozóként lépne ki a kapun.

2021. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Vagy programozó kolosszusként.
2021. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!