Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Marky-Zay...

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek Marky-Zay Péter politikai munkásságáról?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. jó éjt sziasztok :)

2021. aug. 6. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Polgármesterként elég gyenge itt vásárhelyen. Országos politikával foglalkozik nagyon mióta megválaszották másodszorra, de ha egy várost nem tud vezetni mit akarna az országgal?


Elég bosszúálló típus egyébként, kirúgott jó pár embert csak azért mert megtudta, hogy a fideszes jelöltre szavaztak

2021. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
A 2022-es választásokig fog tartani. Ott lebőgnek, és megy a süllyesztőbe. Két okból is. Egy jelentéktelen. Kettő túl sok esze van ahhoz hogy a balos összefogásban sokáig helye maradjon.
2021. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Az értelmesnek és normálisnak mondható jelöltnek tűnik, csak sajnos nem sok esélye van.


Polgármesternek nem tudom milyen, nem ott lakom, de ha többször megválasztották akkor annyira rossz nem lehet.

2021. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Az ígéreteit nehéz helyzetekben is teljesíti (járvány + egyre kevesebb pénzt ad a kormány az ellenzéki önkormányzatoknak) Hódmezővásárhelyen szóval én csak dícsérni tudom.
2021. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
MZP egyedül akarja a babérokat a baloldalon...kérdés, sikerül e neki. Dobrev igazi ellenfele.
2021. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Beszédes, hogy az első válaszolót (aki történetesen helybeli) azonnal lepontozzák. Teszik ezt olyanok, akik azt sem tudják, melyik megyében van Hódmezővásárhely... :D
2021. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Itt most csak dicsérni szabad Markyt?
2021. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Nagyobb a füstje mint a lángja.
2021. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
#6 4-es vagyok szintén vásárhelyi.
2021. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Végre nem csak agyament balos ellenzékre (pl. alapjövedelem) lehet szavazni!
2021. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!