Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van a Borkai-ügyben...

Miért van a Borkai-ügyben folyamatban bírósági eljárás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Fideszes, de nem értem, hogy ha nem pedofília, hanem sima prostizás, az miért baj?

2021. aug. 31. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hat megiscsak drogok voltak ott me miegymás...
2021. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt én nem tudtam
2021. aug. 31. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"hanem sima prostizás, az miért baj?"

Mert a prostitúció az nem legális. Az meg cska hab a tortán, hogy ezek a zsenik még jegyzőkönyvbe is mondták, hogy az egyik csávó szervezte a csajokat, a kerítés meg itthon is Btks.

2021. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, csak azt nem értem akár a Rosszlányok hogy nyújthat Magyarországon szexuális szilolgáltatást
2021. aug. 31. 19:43
 5/8 A kérdező kommentje:
"Szolgáltatást
2021. aug. 31. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"a lányok, mint egyéni vállalkozó legálisan dolgozhatnak a törvények betartásával a 930506 kódszámú, máshová nem sorolt egyéb szolgáltatás megnevezésű szakmakód alatt, melyet a Szolgáltatások Jegyzéke 9305124 besorolási számon szexuális szolgáltatásként nevesít."


A rosszlányok csak egy hirdetési felület, a hirdetők nyújtják a szolgáltatást.


A Borkai ügyben meg az a bökkenő, hogy nem nálunk történt hanem Horvátországban. :D

2021. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor levezetem neked, bár ezt az interneten is megtalálod.


A jogi része:

Az út a horvát tengeren történt, nálunk NEM legális a prostitúció.

Valószínűleg közpénzen csinálta.

Az egyik jelenlévő hölgyemény csókos alapon pályázaton nyert több milliót, gondolom érted az összefüggést.

Drogokat fogyasztottak.


A morális része :

Én hozzád hasonlóan letojom, ha valaki szabadidejében prostizik, de Borkai konkrétan egy konzervatív, keresztény, családcentrikusságot hirdető párt tagja.

Baromi kínos, mikor valakiről kiderül, hogy bort ivott de vizet prédikált.

2021. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Értelek
2021. aug. 31. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!