Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Reggel a Moszkván hajnal 4...

Reggel a Moszkván hajnal 4 kor a 4-6-os villamosra csak úgy tudtam felszállni, hogy a vezetőhöz sétáltam, s mikor látta, hogy nem hajléktalan vagyok, felengedett. Közben vagy 15-en káromkodva, szakadtan ostromolták a villamost hosszában?

Figyelt kérdés
Nyomkodták a deaktivált gombot. Az egész úgy nézett ki, mint egy zombiapokalpiszises filmben. Magyarországon fog kitörni a következő zombiapokalpiszis?

2021. szept. 1. 04:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
El ne hidd, hogy Kiev jobb.
2021. szept. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Már Kijev a mérce? Azt hittem még Bulgária a soros.
2021. szept. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária túl fejlett.
2021. szept. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Már az utolsók vagyunk, de Klári, még van remény.
2021. szept. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az Örsről keveredtek oda.

Az a baj, hogy vannak drogosok, lecsúszott emberek. Nem ilyennek születik senki. Nincs a világon olyan hely, ahol ezt sikrrel tudják kezelni.

Az elüldözésre irányuló akciók csak adott helyen hatásos. Mostanában volt az egyes villamos vonalának megtisztítása. A Népligetből is eltűntek.

A Hős utca is sorra került. Most az Örs van soron.

Ám ettől ők holnap nem lesznek tudós feltalálók, nem jelentkeznek be nehéz fizikai minkára stb.

Maradnak ugyanazok. Cssk más helyen, mint eddig.

2021. szept. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Combino-n van ajtózáró gomb, vagy a vészjelzőz nyomkodták?
2021. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit ér az ország megosztása a narancsos modszer.

Így tovább még 10 év és a Balkáni államok is lehagynak minket.

2021. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy a vezető normális volt, mert utasokat akart szállítani és nem hajléktalan tanyát nyitni a combinón.Csak a kocsi számát ne hozd nyilvánosságra, mert még előveszik szerencsétlen vezetőt.
2021. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek az utolsóval. Természetesen minden valósággal összeegyeztethető részlet, csupán a képzelet szüleménye. Csak nem gondolja komolyan valaki, hogy zombiapokalpiszis készül kirobbanni?
2021. szept. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!