Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A meleg fideszesek hogy...

A meleg fideszesek hogy dolgozzák fel a szeretett pártjuk melegellenes propagandáját?

Figyelt kérdés
Úgy vannak vele hogy ez csak szavazatszerző duma a homofób parasztoknak, akikre szükség van a nyeréshez? Vagy hogy dolgozzàk fel?

2021. szept. 3. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Pedofilellenes intézkedések vannak amiket egyesek - hogy hogy nem - magukra vettek. Aki sem szellemi, sem fizikai pedofíliára nem készül, arra semmi hatása az új törvénynek.
2021. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan nem meleg, de biszex Fideszes vagyok.


Úgy "dolgozom fel", hogy nem értek egyet a mai neomarxista mozgalommal, ami az LMBT-ből lett.


Magyarország 1962-ben legalizálta a melegséget, azóta nem lehet jogilag elítélni valakit homoszexualitása miatt.


Ennek teljesen elégnek kell lennie, mert az "érzékenyítés" meg hasonló marhaságok nem mások, mint Mao Kínáját idéző agymosások, amivel a gondolati szabadság ellen cselekszenek az újbalosok.

2021. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén kiváncsi vagyok rá, hogy neked mi van a fejedben, amikor melegellenes propagandát vizionálsz. Tudnál csak egy mondatot idézni, ami szerinted része ennek a propagandának?


Mert én meg azt látom, hogy a kormány törvényt hozott arról, hogy a szülőnek joga legyen a gyerekének a szexuális felvilágosításába beleszólni, eközben a szeretett liberális hazugsággyárak meg egy ennél jóval radikálisabb forgatókönyvvel próbálják beetetni a híveiket, és olyan dolgokon vagytok felháborodva, amik egyszerűen nem valóságosak. Senki nem tiltotta be, hogy a melegek szeressék egymást, senki nem tiltotta be, hogy a gyerekeknek elmondják a szülők, vagy egy foglalkozás keretében (ahova a szülő küldi a gyereket) ott elmondják, hogy vannak melegek és őket is el kell fogadni. De még azt sem tiltották be, hogy a Pridera kivigyék a gyerekeket.


Nem várok értelmes vitát ezen az oldalon, de azért hátha... Ismételve a kérdést, mi az a melegellenes propaganda? Ha pedig annyi van a fejedben, hogy olvastad a telexen, hogy a csúnya Fidesz bántja a melegeket, s emiatt gondolod azt, amit, akkor élj a gyanúval, hogy legalább annyira agymosott vagy, mint az m1-et néző nagymama.

2021. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Engem semmiben nem korlátoz a Fidesz, egyszerűen arról van szó hogy a gyerekeket ki kéne ebből az LMBTQ dologból hagyni, és ezzel minden jó érzésű ember egyetért szerintem.

A házasságról, én nem akarok házasodni, a 21. században meghaladtuk már ezt a dolgot, a heteroknál se látom ezt a nagy házasodási kedvet, az élettársi kapcsolat tökéletesen megfelel.

Azonos neműek örökbefogadásáról meg az a véleményem hogy erre nem érett még meg a világ. Ha lesz egy olyan toleráns társadalom ami ezt elfogadja akkor támogatnám ezt, de a mai helyzetben semmiképp, egy ilyen gyereket az iskolába és az életben szét fognak ezzel szívatni, az ő normális felnövéshez való jogát meg előrébb tartom mint a meleg párok örökbefogadási jogát.

A Prideról is pár gondolat, aki volt 2010 előtt ezen az tudja hogy életveszélyes volt kimenni, a szoci kormány egyáltalán nem törődött a felvonulók biztonságával, alig voltak kint rendőrök, össze vissza repkedtek az üvegek, tojások stb. Most nyáron hatalmas rendőri felügyelet mellett először tudtam úgy végigmenni hogy nem érzetem magam veszélyben, sőt ezt a provokáló réteget se láttam se a melegek se a homofóbok részéról, teljesen korrekt volt az egész. Nem mellesleg rekordlétszám volt, és ez megint a kormány érdeme.

2021. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

A Fidesz nem melegellenes.


A Fidesz pedofilía ellenes.

2021. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ja hogy magát a tényt tagadják? Értem.


Bizonyára azert titkolja az összes meleg fideszes a homoszexualitását, mert a Fidesz politikájának semmi melegellenes éle nincs! Ez jó:)

2021. szept. 3. 12:01
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom.
2021. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen egyetértek vele.

A szaporodásra képteleneknek,nincs helye ebben az országban.

2021. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem vennék rá mérget, h a fidesz pedofília-ellenes.

Ha igy lenne, nem "lopták" volna haza kaleta gábort...

Nem is fideszes a patkány, de szinte biztos vagyok benne, h kaleta tudna ezt-azt mesélni, s hallgatásért cserébe kapott érinthetetlenséget.

Én anno 18 évesen fideszre szavaztam, nagyon tetszett a fiatalos lelkesedés, minden pontjukkal egyetértettem. Az akkori orbán biztosan szembeköpné a mait. Az biztos, h rájuk 100%-ig igaz a bort iszik és vizet prédikál mondás.


Amúgy ez engem is érdekel, h például Szájer hogyan élte meg az elmúlt éveket, miközben melegként (de minimum biként) egy konzervatív heteroszexualis apa szerepéve kényszerítette magát... nem hasonult meg...?!

2021. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Bizonyára azert titkolja az összes meleg fideszes a homoszexualitását, mert a Fidesz politikájának semmi melegellenes éle nincs! Ez jó:)"


Nem csak valszeg ez az 1-2 meleg aki fidesz politikus úgy van vele hogy ez az ő saját hálószobai dolga és annyi.

2021. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!