Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Feró nem szégyelli...

Nagy Feró nem szégyelli magát, hogy átvette a Kossuth-díjat, ezzel tönkretéve annak hírnevét, értékét?

Figyelt kérdés

Én már csak azért sem vettem volna át a helyében, amikor ő is tudja magáról, hogy tehetségtelen és bohóc, mert nem akartam volna tönkrebaszni azoknak a művészeknek az elismerő díját akiknek tényleg ki kellett érdemelni azt a díjat.

Nagyon tönkre lehet ám kúrni valaminek az eszmei értékét, ha arra teljesen méltatlan ember kapja. A Fidesz lassan már Majkának és Tóth Gabinak, esetleg még a kokós Curtisnak is adni fog egyet, ha nyalnak rendesen.

Jó példa erre, emlékeztek még az Euroviziós dalfesztiválra? Tudjátok, amit egyszer Conchita Wurst a szakállas tranyó nyert meg. Na azóta nem is veszi komolyan senki az Eurovisiont, mert egyértelműen lejáratta a transzi aranyérme. Emlékszem a következő évben mi is valami roma zenekart küldtünk, de még a legszélsőségesebb magyar nacionalisták sem tiltakoztak ellene, mert úgy voltak vele, hogy Eurovision.. szakállas transzvesztita fú de komolytalan. És azóta is így áll már hozzá mindenki.

Nagy Feró a Kossuth-díj Conchita Wurst-je, ha ő megkapta, bárki megkaphatja aki benyal a politikában a Fidesznek. Nem ég a bőr a képéről, amiért megszívatott mindenkit, aki előtte kapta?



2021. szept. 7. 03:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Majka lehet a következő, ha már így összeboronálódott a Külgazdasági-és Külügyminiszer úrral
2021. szept. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Törvényszerű hogy ha egy díjat minden évben kiosztanak akkor előbb utóbb elfogynak az arra érdemesek.
2021. szept. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
2-es,dehogy fogynak el. Rengeteg arra érdemes művész van még. Semmi bajom Feróval, valahol még bírom is, de a kérdezővel egyetértek.
2021. szept. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Hát, a díjat eleve a kommunista hatalomátvétel után alapították, a politika egy kicsit mindig ott volt a díj megítélésében, de azért nagyrészt az érdemes művészek kapják.

Persze egyszer az az idő is eljöhet, hogy majd Dopeman is kap.

2021. szept. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

A Kossuth-díj állami kitüntetés, tehát mindig is alapvető feltétel volt az odaítélésénél, hogy a díjazott az adott rendszer számára vállalható legyen, de még jobb, ha barátja az éppen aktuális gárdának. Nincs tehát új a nap alatt.

Egyébként meg a Kossuth-díjjal egész szép pénzösszeg is jár. A magam részéről úgy vagyok vele, hogy nem vagyok én Viktor-hívő, de ha valaki hozzám vágná azt az összeget, bizony nem ugranék el előle, még akkor sem, ha ehhez át kell vennem a díjat a nagy nyilvánosság előtt, vállalva, hogy kígyót-békát kiabálnak rám.

2021. szept. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%
Mert már rég elitta az agyát.
2021. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Nagy Feró a Kossuth-díj Pióker Ignáca, aki az esztergályozást emelte magaslatokba, amiért 1951-ben vehette át a díjat Kodály Zoltánnal egyidőben.
2021. szept. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%

Nagy Ferot egesz eddigi munkassaga alatt baszogattak (nemzet csotanya!) ... meg is a mai napig ott van a 'porondon' es teszi a dolgat.


Szerintem nincs ezzel baj, hogy vegre kapott egy kis elismerest.


Aki pedig jobban tudja csinalni ... hajra! ... lehet bizonyitani :)

2021. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván ebben benne van az üldöztetés miatti kárpótlás is, amit a kommunista uralom alatt szenvedett el. Szerintem megérdemli amúgy is. Nagyon sok ikonikus dal szerzője, csak ezt nem mindenki tudja.
2021. szept. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is van olyan jó, mint Miklósa Erika, vagy Kodály Zoltán.
2021. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!