Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez Fraud-i elszólás lehetett?

Ez Fraud-i elszólás lehetett?

Figyelt kérdés

Mucsi Tamás (DK)

azt mondja, hogy az ellenzék aláírta, hogy a DKval és GYURCSÁNY FERENCCEL is hajlandóak együttműködni. Itt mondja 50:40-nél, tehát Gyurcsány tényleg irányító szerepe van, ha már kimondta?!


50:40 [link]


2021. szept. 21. 20:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


“Hogy a DK elnöke most nem kíván miniszterelnök vagy kormánytag lenni, azzal a közös ügy iránti elkötelezettségét bizonyítja; aki meg ezt úgy mondja el, hogy Gyurcsány visszavonul, az meg az ellenkezőjét.

Megnyugtatok mindenkit: Gyurcsány marad. És vezető szerepe lesz egy új Magyarország megteremtésében.

És meg fogja találni a módját.

Tudom. Mert ismerem.”



Ezt meg Vadai Ágnes osztotta meg a HIVATALOS FACEBOOK oldalán!


Leírom mégegyszer: “Megnyugtatok mindenkit: Gyurcsány marad. És vezető szerepe lesz egy új Magyarország megteremtésében.

És meg fogja találni a módját.

Tudom. Mert ismerem.”

2021. szept. 21. 20:22
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem

A dk elnöke Gyurcsány Ferenc

Ha a dk-val együtt működnek, akkor értelemszerűen Gyurcsánnyal is

Ennyi

2021. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ő Freud.

Irány az ágyikó, reggel óvoda!!!

2021. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Várom a DKsokat, és a többieket.


Én értem félre, vagy ti is úgy látjátok, ahogy én,

2021. szept. 21. 20:23
 5/14 A kérdező kommentje:

Ő Freud.

Irány az ágyikó, reggel óvoda!!!”


Még van kb 5-10 percem. 😄

2021. szept. 21. 20:25
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Együttműködés: "Az együttműködés olyan folyamat, amelyben két vagy több személy vagy szervezet dolgozik együtt a közös célok elérésének érdekében"

[link]

Tudom, ismeretlen fogalom ez a fideszesek számára.

2021. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez eddig is nyilvánvaló volt. Nem tudom, a balosok hogy képesek elhinni, hogy csak dísznek van ott.
2021. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6


Ne magyarázkodj! Arról volt szó, hogy Feri nem indul, ehelyett ő is meg van említve, és részt vesz az összefogásban? Netán ha valamilyen államtitkár/miniszter lesz, te akkor is örülnél

2021. szept. 21. 20:29
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
#8 Ismered a különbséget az "együttműködés" és az "irányítás" jelentése közt? Ti fideszesek csak az utóbbit ismeritek, az előbbi a szótáratokból is hiányzik, javaslom ennek pótlását s a fogalom tanulmányozását. Tanulni sosem késő.
2021. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na mennem kell írjatok nyugodtan, mindenki aki szeretné mondja el, hogyan látja, holnap majd visszatérek.


Jó éjt. :)

2021. szept. 21. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!