Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók, akik most...

Ellenzéki szavazók, akik most nem Dobrev Klárára szavazatok, ha ő nyeri az előválasztást, akkor szavaznátok rá 2022-ben?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, nem mennék el szavazni/érvénytelenül szavaznék
Nem, inkább a Fideszre szavaznék
Nem, egyéb pártra szavaznék (kutyapárt, munkáspárt, mihazánk) még ha ezzel a fideszt támogatom is
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Muszáj lesz, ha nem akarom Viktort vezírnek.
2021. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SZücsöm ***** válasza:
42%

Én még annak a gondolatával is eljátszottam hogy dacból a fideszre szavazok. De természetesen nem tenném meg. Inkább a "kétfarkú kutyára".


Bizony előfordul néha hogy az Orbánék igazat mondanak. Az hogy Gyurcsány visszakapaszkodik a politika élvonalába igaz volt. Szép lassan de biztosan legyilkolta az ellenzéki pártokat és a DK kilőtt mint a rakéta. Persze az ilyen ellenzéki párt mint mszp kizsigerelését nem kérem rajtuk számon mert elég erősen megdolgoztak a saját kipusztulásukért.


De egy szó mint száz. Jövőre nyer a fidesz talán a 3/4 et vesztik. Viszont Gyurcsányék elérték a valós céljukat ami nem a fidesz legyőzése hanem hogy ellenzéki "egyeduralmat"(de minimum vezetői státuszt) érjenek el.


Eddig is türelmes volt a Ferenc még 4 8 vagy akár 12 évet is vár a fidesz legyőzésére ha kell és ha talál fogást.Egy biztos hogy magától nem fogja feladni.

2021. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SZücsöm ***** válasza:
38%
Hozzá teszem ne legyen igazam.
2021. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Én eddig távol maradtam a szavazástól, de ha Dobrev Klára kerülne hatalomra, akkor inkább leszavaznék a Fideszre!
2021. okt. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amugy miert gondolja mindenki h a dk akkorat nyert?


Miniszterelnok jeloltnek 34 szazalek az egy 3 jeloltes masodik forduloban nem sok elonyt jelent.


Most ugy all a helyzet h a dk 32 a masodik jobbik 27 egyeni helyet szerzett ez is csak papir forma,


Minden meresben a dk es a jobbik kb fej fej mellett volt, a jobbik meg budapesten nem is probalkozott (amit nem igazan ertek)

2021. okt. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Kizárólag MZP-re vagyok hajlandó szavazni. Ő az egyetlen, aki ténylegesen a nemzet érdekeit nézi, rajta kívül senkiben mégcsak fel sem merül, hogy visszalépjen más javára az ország érdekében. Egyetlen dolgot kellene szem előtt tartani. Csak MZP lenne képes leváltani a jelenlegi kormányt.

Dobrev csak hatalmat akar, ez egyre nyilvánvalóbb számomra, hisz egyértelmű, hogy ő indulna a legkevesebb eséllyel Orbán ellen, mégsem lenne képes visszalépni senki más javára.

2021. okt. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem MZP nyer, akkor a kutyusokra szavazok.

MZP bejut OGY képviselőként a parlamentbe, illetve a kutyák is 5 százalék felett lesznek, vagyis lesz 1-2 normális ember a parlamentben…

Ugyan a Fidesz nyer, de talán 2/3 nem lesz.


Ha viszont MZP nyeri az előválasztást, akkor rászavazok és szerintem még a kutyák is beállnak mögé.

2021. okt. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SZücsöm ***** válasza:
5 A viszonyítás miatt. 4 évvel ezelőtt még törpe párt volt aki az mszp-nél kuncsorgott azóta hatalmasat nőtt a dk és az mszp döglődik. Ehhez képest pl a jobbik is volt már "fidesz főkihívói" pozícióban. Ma már ahhoz képest elég nagyot zuhantak. A momentum is fejlődött a 4 évvel ezelőtti pozíciójához képest de meg se közelíti a dk növekedését.
2021. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!