Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mocskolódó és gyűlölködő...

A mocskolódó és gyűlölködő Marky Zaj Péter miért jött haza az USA-ból?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Hogy a mégjobban mocskolódó és gyűlölködő fideszt leváltsa.
2021. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Hogy legyen munkája a Fideszes propagandistáknak.
2021. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne jött volna haza? Ha egyszer valahova elmégy, az nem azt jelenti, hogy kötelező örökre ott maradni. Tudod, más az, akinek vannak lehetőségei, mint mikor a sötét szobádból elképzeled, hogy ha egyszer kijutsz innen te aztán vissza se jönnél sose.
2021. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem tudom, de az Orbánt hamarosan leváltó, szakképzett és hiteles Márki-Zay Péter speciel hazaszeretetből. A Fideszesek gyakran használják ezt a szót, csak nem értik a jelentését.
2021. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Hazakuldtek! :) Menj innen Marki - Zayong otthon!!! :DDD
2021. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Azért arra én is kiváncsi lennék, hogy mi lett a karrierjével. Kirúgták, ő mondott fel? Egy szépen felfelé ívelő életpályát nem szokás derékba törni.
2021. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ha már ezen a színvonalon mozogsz, akkor nesze a színvonaladnak megfelelő kérdés:

Dobrev Klára minek jött haza Bulgáriából?

2021. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
6-os, a mi állatorvosunk pl. hazajött, egyszerűen azért, mert a gyerekeit itthon akarta felnevelni, rengeteget tanult és fejlődött a kint töltött évei alatt és mindezt a tudást és fejlődést hazahozta ide, hála az égnek. Ugyanúgy fenntartja a "tagságát" vagy engedélyét vagy mi fenét, ami ahhoz kell, hogy kint praktizálhasson, folyamatosan képeznie is kell ezért magát, mégis itthon van.
2021. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát a Fidesz oldaláról már számtalan mocskolódót hallottam már, MZP-t még nem is hallottam úgy beszélni.

Így nem értem, mi a kérdésed?

2021. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
..és venni a mosófát, menni a patakra mosni..., mert nem jobbra, nem balra,- visszafelé!
2021. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!