Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orbáni politika szerintetek...

Az orbáni politika szerintetek eredményezheti azt, hogy a mai fiatalok és fiatal felnőttek hikikomorik lesznek?

Figyelt kérdés

Ugye akik a 90-es, 2000-es években nőttek fel, azok egy teljesen más, szabadabb Magyarországot ismertek meg, aminek most egyre inkább leáldozik az orbáni nemzeti-keresztény ultra-konzervatív politikával.


A fiatalok egyre része beleszokik ebbe, ők lesznek az új CSOK-os családok akik ezerrel gyártják az Orbán alatt felnövő "újmagyarokat", de mi van azokkal, akik csak a fejüket fogják az 1979-es iráni iszlám forradalmat idéző változások láttán?


Lehet, hogy erre az lesz a válasz, hogy ez a generáció egyszerűen bezárkózva éli le az életét?



2021. okt. 31. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
mi az a hikokomori?
2021. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Sokan már azok, én is ilyen lettem. 28 éves vagyok, online munkából élek, otthon nézem az animéket meg videójátékokkal játszom, a neten tartom a kapcsolatot érdeklődési körömnek megfelelő emberekkel, közmédiát nem vagyok hajlandó olvasni.


Volt gimis osztálytársaim kb. fele ilyen CSOKhuszár lett, fele meg hikikomori.


És, hogy miért nem megyek ki Nyugatra? Azért, mert az utóbbi 10-15 évben ott is meghülyültek az emberek, csak ott máshogy. Pont annyira nem akarok találkozni egy holland vagy német SJW-vel, mint egy itthoni krumplihuszárral, ez van.


Egy normális társadalmi esemény van még Magyarországon: A MondoCon.

2021. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
#1 Fiatalok akik elzárkózva élnek a többségi társadalomtól. Először Japánban adtak nevet ennek a jelenségnek, ezért más országokban is ez lett a neve.
2021. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

nem hiszem.

ne felejtsd, el, hogy a fidesznél ez a nemzeti nagykeresztény, széljobb téma csak póz a tömegeknek.

sem ők, sem a híveik nem ilyenek.

pont mint a brüsszel ellenességük, miközben orbán szinte mindenben engedelmeskedik brüsszelnek.

az egész fidesz egy média illúzió.


a csókot meg kihasználják akik akarják, ennyi, ettől még köpnek ugyanúgy a fidesz féle képmutatásra.

2021. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

"Ugye akik a 90-es, 2000-es években nőttek fel, azok egy teljesen más, szabadabb Magyarországot ismertek meg,"


szabadon halhattál éhen

2021. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos a covid miatt sokan hikokimorik lettek de valószínűleg ez átmeneti állapot! Nem tudom hány hullám lesz még és hogy mennyien fognak ebbe belehalni. Milyen variánsok lesznek még de pár éven belül jó lenne jra szabadabban, kicsit értelmesebben élni.
2021. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 IV. KecskeShajt ***** válasza:
76%
Lehet, én már féligmeddig úgy élek, mondjuk van munkám, nem a család tart el.
2021. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
"a fidesznél ez a nemzeti nagykeresztény, széljobb téma csak póz a tömegeknek." De mégis miféle, milyen "tömegeknek", amikor a mai magyar lakosság kb. 1/7-e (vagy még annyi sem) rendszeresen templomba járó vallásos?
2021. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Én nem leszek hokimiki, vagy mi....

Azt hittem, az incelnél már nem jöhet idiótább jövevényszó, erre tessék.

2021. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a közönyös társadalom is szerepet játszik.
2021. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!