Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha esetleg még több, komolyabb...

IV. KecskeShajt kérdése:

Ha esetleg még több, komolyabb korlátozás lesz, akkor a Fidesz támogatottságot fog veszíteni? Ki nyerhet a legtöbbet vele?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 00:34
A kérdező szavazást indított:
A Fidesz veszít rajta, majd átszavaznak. Mi Hazánkra, mert ők ellenzik a kötelező oltást és a lezárásokat
Az egyesült ellenzékre szavaznak át, mert őket tartják esélyesnek a Fidesz leváltására és tőlük remélik, hogy visszacsinálják az intézkedéseket
Majd a Kutyákra szavaznak át, mert trollok
Valami baloldali formációra (Munkáspárt, ISZOMM) szavaznak át a nagy csalódás hatására
Nem fog változni semmi
A Fidesz még nyerni is fog szavazatokat ezzel
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
A Fidesz támogatottsága zéró. Nem tud már miből veszíteni.
2021. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 L.. István ***** válasza:
75%
Majd Gyurcsány tehet róla meg Brüsszel meg mindenki más csak ők nem a népek meg beveszik mint mindent.
2021. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Amikor komoly korlátozások voltak, aközben nőtt a Fidesz népszerűsége. Most alig van valami korlátozás. És heteken belül várható a járvány tetőzése, aztán jön a lecsengés, olyan szigorító korlátozások aligha lesznek, mint a múltban. És messze még a választás, addig ezer más ügy lesz.
2021. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Max a rettegők körében nőhetett a népszerűsége. Egyébként a Mihazánk biztosan fog profitálni belőle.
2021. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy legyen 4-es!Ideje volna már egy nagy változásnak mert ami itt és persze a nagy világban folyik az nem normális dolog.Nonszensz az egész
2021. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Értelmes magyar ember csak a Mi Hazánkra szavazhat, remélhetőleg erre sokan rá fognak döbbenni, amikor a Fidesz ismét házi őrizetre ítél mindenkit.
2021. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha atszavaznak a mi hazankra az kivetelesen az ellenzek malmara hajtana a vizet. Szoval nyugodtan lehet kijarasi korlatozas, csak takarodjanak mar el vegre.
2021. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A komoly korlátozások önmagában nem jelentenek semmit. A fidesz folyamatosan nézi, hogy mivel nyer/veszít az adott pillanatban, amikor már olyanok a számok, hogy a nyitvatartással veszít többet, akkor kezd el zárni.

Ha pedig már nyer a nyitással, akkor majd nyitni kezd. Mindenképp nyertesként akar kijönni ebből. Más kérdés, hogy mennyi esély van rá.

2021. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Remélem hogy bevezetnek erős korlátozásokat és ezért buknak majd 2022 ben. Bukjanak már végre meg valamiben.
2021. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 valaki : ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy jelenleg vannak ők meg a sok inkompetens barom. Őszintén, melyik ellenzéki politikus vehető komolyan? Gyurcsányt hagyjuk, szerintem senki nem gondolja komolyan, hogy őt még egyszer politika közelébe kell engedni. Én legalábbis még nem találkoztam emberrel, aki azt mondta volna, hogy hajrá Gyurcsány és esküszöm nem láttam ilyen kommentet se. A többi meg... Szóval mindegy mi lesz, mindenhogy baj lesz. Ha marad a Fidesz, akkor megint lezárás-feloldás, lassan agyon kell lőni először a melegeket, aztán azokat, akik nem akarnak elleni, mert haldoklik a nemzet stb. Ha váltás jön, akkor meg szerintem kormányzás sem lesz, mert ezek alkalmatlanok mindenre.

De én még így is azt mondom, hogy a Fidesz tűnjön el, a többi majdcsak lesz valahogy...

2021. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!