Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért bújtat...

Magyarország miért bújtat külföldi, elítélt, bűnöző politikusokat?

Figyelt kérdés

Gruevszki,

" Pécelen alapított új céget az elítélt Nikola Gruevszki"


Pharaon is sokáig itt vendégeskedett.


2021. nov. 21. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hogy majd viszonozzák ezt a gesztust 2022-es választások után.
2021. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
A Jobbik miért bújtatta hosszú éveken keresztül Szathmáry Nikolett gyilkosát?
2021. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a jobbik, nem ez a kérdés, ha elolvasod, és felfogtad, talán rájöttél. Ha arról akarsz kérdezni, akkor nyomd meg az "új kérdés" gombot.
2021. nov. 21. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Mert fizetnek. Jól teszik, fejik őket
2021. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
3 Mert talán egykutya az is. Ne várj el olyat a kormánytól, amit megtennének a gazdáid is
2021. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Amerika is ezt csinálja,egy országnak joga van ahhoz hogy megvédjen egy másik országból szökött politikai foglyot.
2021. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, hogy akit Soros buktatott meg, az a rossz fiú.
2021. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
#3: Én nem írtam át a kérdésed (még csak nem is jelentettem), aki akar válaszol rá. Ha pedig úgy fogalmazok, hogy "Ennél sokkal többeket foglalkoztat, hogy végre elítéljék azt a jobbikost, aki megerőszakolta és megölte a kislányt", szóval akkor még csak nem is kérdést tettem fel, csak az összehasonlítás kedvéért én is hoztam egy bújtatós példát.
2021. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, nos Macedónia annyira tiszta ország, hogy a politikusaik szentek, hasonlóan ehhez a közép-európai posványhoz. :D Valid érv, végülis én is ellopok egy csomó pénzt, majd a börtön elől menedékkérelmet nyújtok be. Apropó, menekültek. Ezek szerint ő kivétel menekült. Haha.
2021. nov. 21. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

2


Nekem kb fél percbe telt kideríteni, hogy a te általad említett politikus másfél évet volt a jobbikban összesen.2019-21 tavaszáig.A gyilkosság meg 1998-ban vagy mikor történt.Biztos minden jobbikos zsúron arról mesélt ,hogy ő megölt egy kislányt.(Nyilván nem.Elvégre dns vizsgálattal lehet majd rábizonyítani és ha ő tette utólag 23 év után is ültessék le, ott meg majd kapja meg amit az ő fajtája megkap) ,de ennek nem sok köze van a jobbikhoz.


Míg az elítélt, országukban körözött bűnöző politikusokról a hazájuk,nemzetek tudják mit csináltak.Nem csak ő maga.Ez nem az egyén mocskos kis titka, hanem köztudott, hogy a kérdező által említett emberek ezért, azért elítéltettek.

2021. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!