Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mostani parlamentben,...

A mostani parlamentben, kormányban kik a zsidók?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 07:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem minősítem a kérdezőt, mert kivágnának innen. Ennyi baromságot. Jobb lenne ha mással foglalkozna.

De csak hogy ne haljon meg hülyén.

Orbán köztudottan református. Kósa, Lázár szintén. templomba járnak, presbiterek. Varga Mihály is, a karcagi református gyülekezetben.


Fónagyról köztudott a származása. Ő az országgyűlés egyetlen holokauszt-túlélője. Egy rendes ember és jó szakpolitikus.

2010. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Mindenki és a kérdező is az!
2010. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Az ne is minősítsen, aki nem veszi észre Lázáron vagy Kósán, hogy zsidó. És akinek a zsidóság egyenlő a zsidó vallással.
2010. szept. 12. 13:50
 14/28 anonim válasza:
nem az a fontos zsidó-e vagy magyar az illletø, ha ellenunk dolgozik...
2010. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 bumbi02 ***** válasza:

És akinek a zsidóság egyenlő a zsidó vallással.


már nem azé kérdező.. de akkor szerinted ki a zsidó? szerinted az a személy aki református, vagy katolikus az lehet zsidó?? hiába nevezzük Kohnnak, vagy Grünnek, attól még ő katolikus lesz, ha az a vallása.. (am nagyon sokszor mikor szidjátok a zsidókat a vallást is szidjátok h gojoznak, meg talmud stb.. szal döntsétek már el) vagy vki származási alapon lehet zsidó.. de az csak annyira zsidó mint amennyire én vagyok keresztény.. attól hogy anyám keresztény és apám is, attól én még nem vagyok az..

2010. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
a zsidó egy nép és egy vallás is, rengeteg színleg keresztény zsidó is van köztünk
2010. szept. 12. 16:52
 17/28 Makikaa ***** válasza:

Hát ebben az országgyűlésben egyértelmű, hogy a Fidesz cionista ideológiát is képvisel. Nem állítom azt, hogy a Fidesz soraiban zsidók ülnek, ne essen félreértés!

De aki a politikában jártas egy csöppet, főleg ismeri a Fidesz húzásait, az azt is tudja, hogy a Fidesz testvérpártja egy IZRAELI Likud nevű párt. Ez hivatalos!

Szóval...

2010. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Eddig minden kormány hemzsegett a zsidóktól, úgyhogy valószínűleg ez is, de még nem hallottam, konkrétan melyik a zsidó. Tarlós mindenesetre méltó utódja lesz a galíciai Demszkynek.
2010. szept. 12. 18:20
 19/28 anonim ***** válasza:
32%
NÉzd meg a hulladék kurucinfón, és önkielégíts bátran a masírozó gárdistákra...
2010. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Makikaa ***** válasza:
53%

Gratulálok az előttem szólónak. :)

Inkább verem egy Gárdistanénire, mint Ábrahám fiacskáira, te meg verd rájuk, sok b*zira.. :)


Szebb Jövőt!=)

2010. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!