Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cser-Palkovics András Székesfe...

Cser-Palkovics András Székesfehérvár polgármestere sokszor nem ért egyet a fidesz központi agymenésével. Korrekt ember?

Figyelt kérdés
Én ellenzékiként, szimpatikusnak találom azt, hogy megírja a kormánynak amit nem helyesel az önkormányzatokkal kapcsolatos megszorításokról.

2021. nov. 25. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem ismerem ,de nyilván el kell mondani ha valaki valamivel nem ért egyet.
2021. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A fideszesek között is vannak normálisak. Szerintem az egyik legértelmesebb közülük.
2021. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy ellentmond, de én fehérváriként egyre inkább úgy látom, hogy ez csak színjáték. A végén mindig megszületik a döntés amit a fidesz akar. Cser-Palkovics ígért egy iskolai kampuszt, ezért az oda átköltöztetendő iskolákat már nem is újították fel. Ez csúszott-csúszott, aztán már nem volt rá pénz, most meg "elnapolták", azt mondta a polgármester hogy nincs kizárva, hogy egyszer megépüljön... De a stadion itt is menetrendszerűen megújult, az nem volt drága, de a változatosság kedvéért most egy másik sportcsarnokkal játsszák el ugyanezt. A fidesz propagandáját ugyan úgy fújja, pl. a stop gyurcsányos petíciót is aláírta és népszerűsíti.

De nézd meg pl. a bicikliutakat, illetve sávokat mert új út nem épült. olyan helyekre vannak felfestve ahol nem is biciklizik senki (pl. a szent flórián körút egyik "lehajtójára" is felfestették szorgosan, mikor a körúton nem is biciklizhet senki...), vagy derékszögű kanyarokat festenek bele, amit fizikai képtelenség bevenni. De itt is volt méhlegelő és az úristent is letérkövezték már. Egy szó mint száz, egyáltalán nem jobb polgármester mint más fideszes, ugyan úgy hazudik és lop, annyi különbséggel hogy sokkal jobban ad a látszatra, mint más városokban és néha talán fel-felébredezik a lelkiismerete is valamilyen oknál fogva. De mivel Orbánék rendszeresen dobálják a várost milliárdos támogatásokkal, gondolom jobban megéri beletörődni mindenbe mint erkölcsi harcot vívni a lakókért

2021. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na, ez érdekes és jó tudni. Esetleg egy-egy fellángolása után, küldenek keki pénzt. Így fogják be a száját. Kutyából nem lesz szalonna.
2021. nov. 25. 15:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 Nem tudom más városokban ez hogyan zajlik, de annyi talán pozitívum, hogy ha a lakosság kiáll valamiért, azt figyelembe veszi és sokszor szokott szavaztatni is egy-egy dologról. Így volt szavazás az e-rollerekről vagy a buszmenetrendről is, de pl. nem messze tőlünk egy forgalmasabb utcába fekvőrendőröket telepítettek és a lakók szóltak hogy a zaj miatt nagyon zavarja őket (ahogy az autók nagy sebességgel zökkennek át a fekvőrendőrökön), néhány hét múlva el is bontották mindet. Tehát azt nem mondhatni hogy önkényesen döntenek mindenről, azért foglalkoznak a lakókkal. De ahogy korábban is említettem, lényegi kérdésekben minden az van, amit a fidesz akar és ugyan úgy igyekeznek lopni mint máshol. Pl. a Várkörútról elvettek egy sávot és az út közepére húztak egy kaviccsal töltött falat, mert miért ne. Így nem lehet rendesen közlekedni mert a busz sem tud már hova félreállni, ha megáll a megállójában, akkor megáll mögötte a sor is, a fal miatt ugyanis nem lehet kikerülni. Vannak hasonló idióta "fejlesztések" szép számmal, amiket nem igazán indokol semmi, csak egy haveri cég, amelyiknek éppen van egy kevés felesleges kőzúzalékja, amit nem tudnak hova tenni :D

#3 voltam

2021. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
39%

Ez ennél bonyolultabb...

Az tény, hogy Cserpa leg sok mindent tesz a városért és azért, hogy itt ne legyen nyílt ellenségeskedés a politikai oldalak között. Az is igaz, hogy számít az emberek véleménye és sok kérdésben kikéri a lakók véleményét.

De mellett hű fideszes is, adott esetben feltétel nélkül kiáll a kormány mellett, bármiről is legyen szó.

Egyik nap még arról beszél, hogy pártállástól függetlenül mindenki polgármestere szeretne lenni, másnap pedig már a legmocskosabb kormánypropagandát terjeszti...

Lehet, hogy valóban egy jószándékú polgi, akitől azonban elvárják, hogy szükség esetén a meggyőződése ellenére kiálljon a fidesz mellett - vagy egyszerűen tudatosan játssza el a felelős, pártérdekeken felülemelkedő, lakosságcentrikus pogármester szerepét. Ki tudja?

Ami biztos, hogy most afideszkongresszuson Orbán név szerint is megemlítette, mint az új generációs fideszesek mintaképét...


@5: a Várkörút esetében megvan az oka, hogy miért így lett kialakítva...

2021. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Persze hogy megvan, mindennek meg van az oka. Kérdés hogy az az ok valós-e és hogy tényleg az-e a fő ok, amit mondanak. Én személy szerint nem láttam szükségét és szerintem sokkal több bajt okoz mint amennyi haszon van belőle és még plusz pénzbe is került.
2021. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alex Fly ***** válasza:
27%
@7: elhiheted, hogy valós okai vannak.
2021. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Cserpa azért szólogathat vissza a fidesznek büntetlenül, mert alacsonyabb, mint Orbán. Szerintem az egyik legnagyobb gazember lehet ez a figura. Kérdésekre nem válaszol egyenesen, amikor csapdába csalják, akkor meg nem is válaszol már. Pl az insta sztorikban amikor "kérdésekre" "válaszol". Próbálja itt a nagy jófejt adni, közben pedig egy ugyanolyan gazember. Új pláza, iparosítás, földek eladása szarért hugyért zárt liciteken, ahová most az aranybulla körül például társasházakkal lesz beépítve az egész. Nem beszélve azt az undorító gyárterjeszkedést a budai út másik oldalán. A rendőrök mindig mérnek valahol a nagyszombatin, hogy a 40 helyett ha 50el megy valaki akkor szépen meg lehessen krni, közben már évek óta többször megírtam neki, hogy életveszélyes az, ahogy a Budai úton közlekednek az emberek. Bejönnek a városba, 60al lehet menni, és padlógázzal nyomja az összes motoros pl. Évente több gázolásos baleset is szokott lenni az ottani zebrákon, pl a csárdánál, mert 0 ellenőrzés van. Évek óta nem változik ebben semmi. De, a nagyszombatira, ahol simán lehetne 50 a megengedett sebesség, oda kiülnek b+++ 500 méterre onnan. Nyáron nem lehet a teraszajtót nyitvatartani, mert olyan idegesítően behallatszik a Budairól a sok barom aki padlógázzal megtolja azt a szakaszt a piros után. A tömegközlekedés is siralmas, a 40 milliárd forintért lefestett vasútállomás előtt a parkolót meg buszmegállót nem lehetett kulturáltan megcsinálni, hogy ne legyen mindenhol egy szr kátyú, és azért nézzen ki valahogy, ha már a proli magyar leszáll a vonatról, ne egy koszos parkoló fogadja. Ráadásul a fákat is kivágták...
2022. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8


Na, és mik a valós okai, Alex? Áruld már el, vagy titkos?

Az a gabionfal felesleges és ocsmány. Haveri cégnek kellett a lóvé. Ennyi.

máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!