Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP szimpatizánsok! MZP...

MZP szimpatizánsok! MZP bevallása szerint egy konzervatív párt építésén dolgozik Pálinkással. Követni fogjátok oda?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2021. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Márki-Zay azt ígérte "hogy sem jobbra sem balra, csak felfelé" fog menni. Semmi értelme nincs még egy fölösleges 1%-os pártot csinálnia a Párbeszéd, Új Világ Néppárt és hasonlók mellé.
2021. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Az összefogásra jobb híján szavazók között vannak konzervatívok is, akiknek elege van a fidesz korrupt maffiakormányzásából, és valódi konzervativizmust akarnak (erős jogállam, stb.).
2021. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2021. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Miben konzervatív?

Nem tangában, hanem ingben megy a melegfelvonulásra?


Minden eddigi megnyilvánulása alapján liberális.

2021. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz követés alatt?

Semmilyen pártnak nem vagyok elkötelezett szavazója, nem is szeretnék az lenni.

MZP-re szavaztam mindkét fordulóban, nem tudom, ez azt jelenti-e, hogy szimpatizáns vagyok, őt tartottam a legjobb jelöltnek.

A következő választáson nem fognak külön indulni, az meg, hogy a parlamentben formálisan ki milyen frakcióban ül, szerintem tökmindegy.

Hogy később szavaznék-e egy ilyen pártra? Nem tudom. Elolvasnám a programjukat, megnéznék néhány vitát, majd döntenék.

Egyébként nekem Pálinkás nem annyira szimpatikus. Az biztos, hogy intelligens és a viselkedése is különb a legtöbb politikusnál, de vagy nagyon naív vagy nagyon tisztességtelen. Gyakorlatilag vallásos fideszes volt, amíg nem tették őt félre, és ő semmiből semmit nem vett észre, semmiről nem tudott semmit.

2021. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiteltelen mindkettő.
2021. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!