Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kell ez a Márki nekünk??? Hol...

Kell ez a Márki nekünk??? Hol lehet a távirányítója? Ki kellene kapcsolni.

Figyelt kérdés
Márki-Zay Péter, az ellenzéki szövetség miniszterelnök-jelöltje azt reméli, hogy kormányváltás esetén elmarad a bérek és a nyugdíjak nagyobb arányú emelése – írja a Magyar Nemzet. A lapunknak nyilatkozó szakértő szerint Márki-Zay Péter olyan, mint akit beprogramoztak a globalista erők, mert mindenféle közgazdasági ismeret nélkül nyilatkozik.

2021. dec. 11. 09:04
A kérdező szavazást indított:
dehogy kell
ez nem normális
beszél összevissza
nem lehet komolyan venni
23 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg már ezt a gyűlöletpropagandát kellene lekapcsolni, ezekkel a “nagyszerű” “értékes” FIATAlOSCH propagandistákat, kicsit túltolják, minket fiatalokat akiket akarna próbálni megszólítani, nem tud, ez taszít inkább!
2021. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
jól van, látom tele a gatya
2021. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
igen, sajnos a fiatalok még tapasztalatlanok, őket még meg lehet vezetni...
2021. dec. 11. 09:13
 4/28 A kérdező kommentje:
bizony tele, alsót kellene váltanotok...
2021. dec. 11. 09:13
 5/28 A kérdező kommentje:
barátom, fogalmad nincs a gyűlöletpropagandáról...,
2021. dec. 11. 09:15
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Most mit vársz őszintén? Valaki itt tapsikoljon hogy igazad van? Legalább megfogalmaznál mégegy választ, nem 4szer ugyan azt.
2021. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Kell. Mégpedig azért hogy értelmes m, demokratikus diskurzus alakulhasson ki. Ha nem tetszik, üljön le vele akárki vitázni és csinálja jobban.

Érdekes hogy Orbánatyaúristen se mer kiállni egy jelölti vitára mert olyan rektet kapott 10+ éve.

Csak azóta majdnem egy teljes generáció választó korba lépett és csak annyit lát, hogy a vén malac még annyira se képes 2 stadion építés között, hogy egy mezei polgármesterrel szemben kiálljon. Na akkor az ilyen ne vezessen országot.

2021. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

"írja a Magyar Nemzet"


Vagyis egyáltalán nem lehetünk biztosak benne, hogy tényleg ezt mondta MZP. :-)))


" A lapunknak nyilatkozó szakértő szerint"


Ezek a "szakértők" a kormány által pénzelt nímandok, akik a független szakértő hamis álarcában nyomják a propagandát.


Fentiekből következően MZP ebben az ügyben képviselt véleményéről semmit se tudunk meg, csak annyit, hogy a Fidesz nagyon küzd, hogy lejárassa.


Csak az a gond, hogy én öreg vagyok, és még a szocializmus idején kezdtem újságot olvasni, politikai híreket figyelni. És megtanultam a sorok között olvasni!

És nagyon szomorú vagyok, hogy a rendszerváltás után több évtizeddel szükség van erre a tudásomra....

2021. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

“ igen, sajnos a fiatalok még tapasztalatlanok, őket még meg lehet vezetni...”


😹. Mondod te, akinek át lett mosva az agya?


Egy fiatal nem fog kérni a komcsikból.


Ti azt hangoztatjátok, hogy meee a baloldal. Hol van Magyarországon baloldal most? Nincs baloldal liberális oldal van, ami inkább centrista, de nem bal! Baloldali rendszerben szinte minden cég állami, a mostani “baloldalnak” nevezett pártok se akarják ezt.


Úton a Putyini úton. 😕

2021. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

“barátom, fogalmad nincs a gyűlöletpropagandáról...,


Ki sértegeti az ellenzéket egyfolytában? Ki csinálja a folyamatos uszító, lejáratókampányt.


Ki gúnyolódott Gergőn, Szabó Tímeán, Kunhalmin…soroljam még?

2021. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!