Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy ilyen komprom...

Támogatnátok egy ilyen kompromisszumot a transzneműekkel? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Aki férfi testből nővé operáltatja magát, azt nem fogja a kormány hivatalosan elismerni nőnek, és a társadalomtól se fogja ezt elvárni, hanem egy harmadik nemhez fog tartozni aminek "transz nő" a neve.


Ugyanígy azoknál is akik női testből férfit csinálnak, csak ők meg egy negyedik nem lesznek, a "transz férfi."


Valami hasonló volt pl. Bizáncban is az Eunuch-okkal.



2021. dec. 13. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nektek tényleg ennyire nincs életetek hogy csak másokkal tudtok elfoglalva lenni? Nekem speciel pont teljesen mindegy, hogy ki milyen neműnek minősül, egyáltalán nem befolyásolja az életemet. Ti miért rugóztok ezen éjjel-nappal? Nem bírom felfogni.
2021. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Igazságtalan, hogy megszámoztad a nemeket.
2021. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Pszichiáter segítségét támogatnám inkább.
2021. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Sportokban mindenképp. Ne indulhasson ilyen normális nőkkel együtt.
2021. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én el tudnám fogadni. Annál még mindig jobb, hogy olyan neműnek hazudják magukat, amilyenek valójában nem.
2021. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Ezt nem is értem
2021. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Sportoknál, medikális jellegű szituációkban szerintem van értelme, de nem hiszem hogy egy rendőrnek, pultosnak aki elkéri a személyidet, munkahelyednek stb tudnia kéne hogy te épp transz vagy, semmi köze hozzá, arról nem beszélve hogy diszkrimináció alapjai is lehetne
2021. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Amit itt lefestettél kérlek azt billognak hívják

A transz férfiakról legtöbbször meg sem mondanád hogy lánynak születtek.mégis miért kéne őket megalázni azzal hogy mindenkinek be kelljen erről számolniuk? Bőven elég bajuk van a transzoknak saját magukkal így is. Nem támogatnám

2022. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
44%
Nem támogatnám, mert nem szabadna semmilyen különbséget tenni a transzneműek és a ciszneműek között.
2022. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!