Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már a...

Mit szóltok hozzá, hogy már a WHO is azt javasolja, ne találkozzunk karácsonykor idős szeretteinkkel?

Figyelt kérdés

[link]

Oltás ide vagy oda, lássuk be őszintén, eddig nem sok hasznát láttuk. Ugyanúgy felfutott a járványgörbe, ugyanúgy szedte áldozatait oltatlanokból és oltottakból is egyaránt, mint eddig. Semmi nem változott mióta van oltás. Minden ugyanúgy folytatódik. Mindenki fertőzhet és mindenkire veszélyes a covid újabb variánsa továbbra is.

Akkor tényleg jobb hallgatni a fejesekre és átoltott családoknak sem összegyűlnie most karácsonykor?



2021. dec. 22. 03:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Miért, nem mond rosszat. Tudod mennyi magyar hót nem foglalkozk alapból a szüleivel? Ezt e nélkül is teljesíti sok magyar.
2021. dec. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Lefingom a who-t.
2021. dec. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván rosszat ők sem akarnak.
2021. dec. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk jót se mer akkor befognák a pofájukat és szégyellnék magukat.
2021. dec. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom. Az én idős szeretteim inkább a covidba pusztulnának bele, mint a magányba.
2021. dec. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Járványügyileg jobb lenne, persze. De oltva vagyunk háromszor én is és a nagyszüleim is, nem puszilkodunk, talán még egy kétezer forintos gyógyszertári gyorstesztet is elvégzünk magunkon, és egyelőre azért nem napi tízezer fertőzött van, mint pár hete. Ennyi kockázatot bevállalunk, hogy karácsonykor meglátogatom őket.
2021. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

Semmit mert korábban is ugyanezt,a kontaktok csökkentését javasolták.

'Akkor tényleg jobb hallgatni a fejesekre és átoltott családoknak sem összegyűlnie most karácsonykor?'-igen.

2021. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
A WHO nagyon fontosnak akar látszani. De én lexarom.
2021. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
A WHO eddig mindenben tévedett a coviddal kapcsolatban.
2021. dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
Okos ember más kárából tanul ... nem kötelező megtapasztalni a rosszat - WHO csak erre hívta fel a figyelmet.
2021. dec. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!