Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek vajon elégedettek...

Az emberek vajon elégedettek a Fidesz eddigi munkájával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nem. Igaz,hogy nem is vártam tőlük semmi jót,tanulva az előző kormányzásuk alatt átéltekből! Sajna,nem vagyok vállakozó vagy magas jövedelmű,csupán 100.000.- nettóért dolgozó vasutas.
2010. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem az Fideszre szavazók 99%-a (és a többi pártra szavazó 100%-a) várta azt, hogy másnap már ott fog lógni a kolbász a kerítésen. Mivel nem volt ott a kolbász, sőt "türelmesen" vártak már 3 hónapot is, és még mindig nincs ott: elégedetlenek.

Nos, a politika nem az a "munkaterület", ahol mindennek azonnali hatása van.

2010. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
az okosabbak azért hőzöngenek mert idegelő, hogy a fidesz ezer dolgot képes csinálni a 3 hónap alatt, de csak olyat ami nekik jó, a hatalmuknak. azért ez kicsit groteszk nem? jah tudom szerintetek normális.
2010. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

A Zemberek akik megszavazták, most jártatják a pofájukat a devizahitel miatt! ez kb. a szavazóinak az 1/3-át teszi ki!

meglátjuk mi lesz!

2010. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A Tv2 Naplóban volt.Nem emlékszem pontosan,de talán ~80 szézalék nem,és ~20 százalék igen,elégedett volt!
2010. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom, én is láttam, azért irtam ki a kérdést:D
2010. szept. 7. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Azért a Napló felmérés nem biztos, hogy a legbiztosabb forrás, tudniillik általában az elégedetlenek jobban szeretik kinyílvánítani ezen véleményüket, mint akik elégedettek. Nem beszélve arról, hogy a Napló nézői általában melyik táborból kerülnek ki.
2010. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, elégedettek. A közvéleménykutatások is ezt igazolják.
2010. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem elégedettek. A közvéleménykutatások is ezt mutatják.
2010. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem? Akkor kérek egy ezt igazoló linket.
2010. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!