Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora támogatottsága lehet...

Mekkora támogatottsága lehet a Szputnyiknak jelenleg, az oltást választók közül milyen arányban választanának most Szputnyikot, vagy szputnyik lightot, ha most elérhető lenne?

Figyelt kérdés
Mert az látszik, hogy az ország főorvosai (Szijjártó és Orbán) mellette van, akkor a választók két harmadáról lehet feltételezni, hogy szputnyikot választana?

2022. jan. 7. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szputnyikot választanák, de nem azért, mert Szijjártó és Orbán mellette van, hanem azért, mert kevés mellékhatása volt, és körülöttem rengeteg covidos volt, és én nem kaptam el. N

ekem ez jött be!

2022. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jutott eszembe:

[link]

2022. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális ember szívesen választja a Szputnyikot, mert az bizonyult a leghatásosabbnak, és mellékhatások tekintetében is jól vizsgázott.
2022. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Szputynik hatásos.Minden teszt szerint hatékony vektorvakcina.

Hatékonyabb, mint az Astra és a Jansen.

2022. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 annál a két idegméregnél még a D vitamin is többet ér.
2022. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az EU és az amcsik ennyire nyomják ellene a propagandát biztos hogy jó anyag.
2022. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Kénytelen voltam oltatni, - ha akkor választhattam volna, harmadikként is a Sputnikot választottam volna, de nem volt, így az okádék modernával kellett beérnem, amitől rosszul is lettem.

Az első kettő Sputnikkal semmi problémám nem volt.

2022. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!