Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliként mit gondolsz a...

Baloldaliként mit gondolsz a Bangóné-ügy relativizálásáról, és Kósa Lajos ügyéhez hasonlításáról?

Figyelt kérdés
Távol álljon tőlem, hogy védjem Kósa Lajost, vagy bármelyik Fideszest, de ő legalább járt oda, sőt el is végezte, csak a diplomáig nem jutott el. Szóval én mint baloldali, a helyükben inkább csöndben maradnék. Ez az ügy ezer sebből vérzik amúgy is. 2013-as diploma... legalább 10-20 évvel korábbra tette volna, és máshova.
2022. jan. 25. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Kosat akkor kellett volna cseszegetni ... most mar inkabb ciki visszabofogni a dolgot. Bangone meg senkit nem erdekel mar.
2022. jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A Kósa ügy már régóta nem ügy.

Ezt most elővenni egy " éles" helyzetben, több, mint butaság...

2022. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén engem annyira nem érdekel, hogy van-e diplomája vagy sem. Már jó régen bebizonyosodott, hogy egyáltalán nem azon múlik, hogy kiből milyen ember lesz, főleg egy politikusnál nem. Sokkal inkább a motiváció, a szociális érzékenység és új ismeretekhez jutni ma már nem olyan nagy kunszt, mint régen a szocializmusban. Túl van lihegve ez a diploma dolog. Szintén ugyanez igaz a nyelvvizsgákra is, Őszintén mi jelentősége van egy polgármesternél, hogy van-e angol nyelvvizsgája vagy nincs?
2022. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bangónéval az a baj, hogy a régi szolíd nőből egyre durvább, útszéli stílusú nő lett...pedig vannak gyerekei, talán férje is, ezért megengedhetetlen, hogy így beszéljen a fideszes hatalom képviselőivel(például a patkányos sztori)...arról nem is beszélve, hogy óvónő..(ha tényleg van erről papírja)


Ráadásul a bukás ellenére még pimasz is, mert nem adja vissza a mandátumát..kiváncsi vagyok lesz-e pofája beülni a helyére? Remélem kifütyülik

2022. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4# Az ilyen embernek vastag bőr van a képén.
2022. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Bangóné egy tipikus buta, hisztis, de nagy egojú pi...csak! Amikor azt mondta, hogy " sok a patkány", amit egyértelműen a Fidesz szavazókra mondott, akkor nálam megszűnt, mint politikus, mint ember.

Én Fideszesként SOHA nem patkányoznék le egyetlen ellenzéki szavazót sem. Ez alap, vagy minimum!!

De nézzük meg, Orbán Viktor mikor mondott kocsmai stílusú beszédet pl a parlamentben?? Lehet idézn.... illetve nem lehet, mert sohasem!

Ez elvárható lenne sok ellenzéki politikustól is. Mondom, ez a minimum! Sajnos nem képesek rá!!

2022. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ő egy nagyon jó politikus. Sok mindent elért már politikusként. Sokan veszítenének vele nem keveset, ha ő nem lenne a parlamentben.
2022. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Eleve nem értem, hogy a pártok saját embereiket miért nem ellenőrzik.
2022. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2003-ban lépett be az MSZP-be a Wikipédia szerint, erre beír egy 2013-as diplomát. Szerintem tudtak róla, hogy nincs neki, legfeljebb arról nem, hogy ezt írta be.
2022. jan. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!