Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltörölhetik valaha Magyarorsz...

Jeffrey Spender kérdése:

Eltörölhetik valaha Magyarországon a COVID kényszerintézkedéseket, vagy ez lesz az új normális ?

Figyelt kérdés
Ahol lehet, mint a Briteknél, Csehországban, Dániában, Svédországban, visszavonták a régi rendelkezéseket, nem kell védettségi / oltási igazolványt felmutatni a belépés feltételeként, nem kell folyamatosan teszteltetni, nem kell maszkot viselni. Viszont vannak olyanok, Magyarország is sajnos azok közé tartozik, akik ragaszkodnak a belépési kártyához, a teszteléshez, és a maszkviseléshez, és az oltakozás is irracionalitásba csap át: régebben félévente - évente ajánlották az oltás megújítását, most viszont nem telt el 2 hónap a 3. oltás óta, már a 4. oltást propagálják.
2022. jan. 28. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Kb. május magasságától úgysem fognak kártyát kérni sehová, ahogy tavaly sem.
2022. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Dánia egyszer már mindent eltörölt, majd újra szigorított. Bármi megtörténhet, ahogy változik a járványhelyzet. Pár hónap múlva jó eséllyel lazítás várható.
2022. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

#2 Mármint ahogy az aktuális politikai széljárás, vagy a politikusok agymenése változik. A járványhelyzetgez ugyanis köze sincs az idióta intézkedéseknek, semmi hatással nincsenek rá.


Amúgy véglegesen max. akkor lesznek eltörólve, ha felébred végre a birka nép, és lerázza magáról ezt a covidfasiszta diktatúrát, a karanténtálib vakcináci politikusok meg "szakértők" pedig a böriben fognak ülni.

2022. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem, utoljára nyáron kellett felmutatnom a kártyámat, akkor is külföldön.

Teszt se kötelező, max ha a munkahelyed elvárja, de az nem a kormány döntése.

A maszk jó kérdés, szerintem legkésőbb tavasz végétől már az se fog kelleni.

2022. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy újnormális? Az a nemnormális?!
2022. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Van az angolnak egy kifejező szava a kérdező fajtájára: manchildren. "Felnőtt testbe zárt kisbaba"


A "pozitív" példaként hozott Dániádban a legmagasabb a kétszer (83%) és háromszor (60%) oltottak aránya is egész Európában.


A maszkhordáson hisztizni valódi túlsúlyos, orrsövényferdüléses omegahím dolog. Gondolom neked maszk nélkül is nehezedre esik a légzés, azért ellenkezel ennyire.


Az oltások gyakoriságán rinyálni antitudományos ökörség - én ezt a szakértőkre bízom, pedig három diplomám van. Majd ugyanúgy kialakul erről is a konszenzus, ahogy a harmadikról tette. Folynak a vizsgálatok jelenleg is, de az már most is nyilvánvaló, hogy nem származik kára annak sem, aki netán idejekorán oltatna újra.


Te viszont Kazincbarcika 27. legkeresettebb vízszerelőjéként a 16 éves Suzukidból ismét mindent mindenkinél jobban tudsz, hiszen neked már korábban is olyan látványosan sikeresebben alakult az életed a többségénél, hogy kialakulhatott ez a tudat benned.

2022. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Köszönjük szépen ezt a jól megmondó, lenéző választ.

2022. jan. 28. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

6


Tudod egyáltalán, hogy Kazincbarcika merre található?


Sok pesti...

2022. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8, én csak azt tudom, hogy Barcelona meg Amszterdam merre van, oda járunk shopyzni Off Whiteért a reklámos haverokkal🤪🤪
2022. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Miért lettem lepontozva?? :D

Hol kötelező államilag a teszt, és hasonlók???

2022. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!