Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiket NEM sértett még meg MZP?

Kiket NEM sértett még meg MZP?

Figyelt kérdés
Vidékiek, fogyatékkal élők, Fidesz-szimpatizánsok, nők stb. Van még olyan csoport/közösség, akiket még nem sértett meg? Ki lesz a következő?

2022. febr. 11. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Buzdik,cigók.
2022. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 tobas ***** válasza:
73%
Engem még nem. Mondjuk vidéki vagyok, csak nem vagyok fideszes, szóval rám bántót még nem mondott.
2022. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Én megfordítanám a kérdést: Kit nem sértett még meg, Orbán Viktor? Mert az én személyemre rendkívül káros hatással van, hogy ő van, meg hogy lejáratja az országot a különböző lépéseivel...
2022. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem.

Mondjuk én nem a hazudozó honlapokról (origo, mandiner, vadhajtasok, pestisracok stb.) tájékozódom.

2022. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
És Orbán? Szerintem ő is mindenkit megsértett már, csak nem mernek nagyon kitálalni, mert a pénz miatt sok mindent lenyelnek a nertársak.
2022. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem senkit nem sértett meg a leendő miniszterelnök, bár ma bohár eléggé elbújt a kameramanja mögé mikor Márki felkérte vitázzon vele az m1-en ha már a gazdája gyáva hozzá :)


bohárka rendesen be is volt csokizva

2022. febr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

MZP olyan tökéletesen csinálta, hogy pont azokat sértette meg akik jogosan lehetnek megsértődve.


Számomra ezáltal hitelt képviselt a személyében, hogy ki meri mondani az igazságot a Fidesszel ellentétben akik ha kamera elé állnak akkor szerintük minden ember számít, közben a saját szavazóit nézik annyira hülyének, hogy kamu propaganda filmeket vagdalnak össze MZP nyilatkozataiból.


Aki kicsit is utána járt a dolgoknak az rájött erre. Főleg a legutóbbi "pénzkereseti lehetőség" propaganda filmből.


Elsősorban is MZP nem szüntetné meg a rezsicsökkentést, hanem a rezsicsökkentésnek azt a formáját amit a Fidesz bevezetett nem szeretné fenntartani. Helyette egy sokkal hasznosabb módot ajánl és tökéletesen igaza van. A "kevesebb vizet kell használni" meg nem azt jelenti, hogy nem kell fürödni.


Aztán nem küldene el senkit Indiába szemészetre és nem záratna be kórházakat. A vágatlan felvétel erre irányuló mondandójának a lényege az, hogy felesleges minden egyes apró településen maximálisan felszerelt kórházakat létesíteni. Helyette legyen minden megyeszékhelyen egy központi főkórház ahol a legkompetensebb szakorvosok végeznek el komplikáltabb beavatkozásokat, a kisebb településeken pedig maradjon meg a gyors sürgősségi ellátás. Aztán itt jött a példa, hogy Amerikában olyan rendszer van, hogy azt mondják az embereknek (és itt jön az a mondat amit a Fidesz összeollózott), hogy adunk egy repjegyet, menjenek el Indiába, ottan az orvosok napi rendszerességgel végeznek szemműtéteket, ők ott ehhez jobban értenek. Hasonlóan fogjuk megoldani mi is, csak mi azt mondjuk a Makói embereknek, hogy adunk buszjegyet, menjenek el Szegedre, ottan kompetens orvosok vannak és elvégzik a komplikáltabb beavatkozásokat (mint a szemműtét).


Szülészeteket sem záratna be, hanem pont, hogy azt mondta, hogy Indiában meg szülészet nincsen. Ottan úgy vélik az emberek, hogy a szülészet nem betegség, orvos sem feltétlen kell hozzá. Mi viszont szeretnénk, hogy legyenek szülészetek az országban, hogy a világvégi zsákfalukból is könnyen elérhető legyen mindenki számára.



Ennyit erről. Így néz titeket, kedves Fideszesek hülyére a kormányotok.

Ha valaki úgy érzi kamuzok írjon rám privátban és hiteles forrásból bizonyítom be, hogy félre lettetek vezetve durván.

2022. febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%

Önmagát.

(Propaganda műsorunkat látták - hallották.)

2022. febr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Engem Márki-Zay Péter nem sértett meg semmivel. Azt viszont kimondottan sértőnek érezem, hogy a propaganda média állandóan hülyét akar csinálni belőlem.
2022. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem. Ellentétben azzal a hájas Orbánnal.
2022. febr. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!