Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor az Index jobb vagy...

Most akkor az Index jobb vagy neolibsi oldal lett/maradt?

Figyelt kérdés

Ugye volt a nagy hiszti meg szakadás stb. Ami az én véleményem szerint a reklámpénzek miatt volt, mintsem ideológia stb.

De ez az én véleményem és nem kívánok erről vitatkozni.


Az viszont érdekel, hogy szerintetek, most hova húz?


Én olvastam már rajta olyan cikket, amire simán mondanám hogy kormánypárti, olvastam kormányellenest is.


Meg ami érdekes, nem egyszer hivatkoztak, vagy hoztak át a Telexről hírt.


Vélemények?



2022. febr. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Alapvetően ellenzéki beállítottságú, de próbál mindenhova szúrni. De kulturáltan.
2022. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Okosabban csinálták mint az origónál. Ha hirtelen teljes irányvonal váltás van akkor eltűnnek az olvasók és nem fogják tudni elérni őket, átmennek más oldalra amit nem tudnak kontroll alatt tartani. Így csepegtetni kell a meglévő olvasótábornak, de ha ott maradnak akkor lehet ügyesen terelgetni őket.
2022. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy közeledik a választás egyre gyorsuló ütemben sodródik a Fidesz irányába.

Persze a fidesznek nem az kell, hogy egy századik origo, prostisrácok, stb legyen, mert annak nincs semmi értelme. Épp elég, ha időnként, jól időzítve lehoznak egy-egy a párt által megírt cikket.

2022. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Bújtatott kormánymédia lett. A felszínen független sajtó, még fideszes híreket is lehoznak. Gyakorlatilag úgy fogalmazzák meg a szalagcímet és a mondandót is, hogy az a kormánynak kedvezzen. Lásd az index által indított városháza ügy, felmérés, vagy az előválasztáskor Dobrev éltetese. Ügyes lépés volt, így lehet hivatkozni a független indexre, ami lehozza a valós híreket.
2022. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Igyekszik tàrgyilagos lenn. Inkább, a Fidesz felè húznak. Viszont, nem elfogultan. A kommunistàk, volt SZDSZ hívők, Momentum, Karácsony fanok oldala, pedig a Telex lett.
2022. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!