Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP szerint a rasszizmus az...

MZP szerint a rasszizmus az hagyománytisztelet. Liberálisok ez is még belefér, ugye?

Figyelt kérdés

"Én meg voltam győződve addig, hogy soha az én életemben nem lesz ilyen. Hogy az amerikaiak vannak annyira, nem tudom, hagyománytisztelők talán, hogy egy nagyon szép szót mondjak, hogy ők nem fognak egy feketére szavazni - mondta Márki-Zay."


[link]



2022. febr. 20. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Igaza lehet MZP-nek
talán
Nem, ez rasszizmus!
37 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Ez a csávó miért nem a Mi hazánk politikusa?
2022. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Liberalizmusba minden belefér, úgy látszik.
2022. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Csicska szint már ott tart, hogy a kivágott videó elejét is kivágtad.🤣

"Rendkívül büszke voltam arra, hogy egy fekete elnöke lett amerikának. Én meg voltam győződve addig, hogy soha az én életemben nem lesz ilyen."

2022. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Hű, mekkorát hazudsz! Emlékszem erre a mondatára, de ezt egyáltalán nem negatív kontextusban mondta. Hanem éppen hogy azt mondta, hogy mennyire büszke volt rá, hogy Obama lett az USA elnöke.
2022. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
igazi képmutató libbancs "Rendkívül büszke voltam arra, hogy egy fekete elnöke lett Amerikának" erre miért volt ő büszke . nem a szín számít hanem amit képvisel
2022. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
#5 Már önmagatok paródiái vagytok.
2022. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
6os ti meg már azok sem , egy összefosott gatya vagytok
2022. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj MZP híveivel, hogy nem értik a problémát. Nem baj, segítek. Nem azzal van a baj, hogy Obama elnökségének örült. Azzal van a baj, hogy a rasszizmust hagyománytisztelésnek relativizálja.

Szívesen.

2022. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

#8


Merthogy az USA-ban hagyományosan nem választanak feketét elnöknek. MZP ezt mondta ki, és nektek ezzel van bajotok.

2022. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

#9

Leírom még egyszer. MZP a hagyományőrzésből vezette le a rasszizmust. Ezen mit nem lehet megérteni?

2022. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!