Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hoztak volna törvényt a...

Hoztak volna törvényt a transzok/melegek ellen, ha az LMBTQ nem nyomul az elmúlt egy évtizedben ennyire?

Figyelt kérdés

Az egész persze abból indult, hogy Kaleta összepdofilozta, Szájer összeb*zizta a Fideszt, ezért kellett egy ilyen akció, amivel mindkét "vádra" rácáfolnak.

De mégsem lehetett volna meghozni szerintem, ha az LMBT mozgalom nem gyárt ideológiát (gender), nem rúgja fel a normális családmodellt, nem állítja, hogy a kisfiú az normális, ha kislánynak érzi magát és különösen nem próbálja mindezt gyerekeken alkalmazni (nem az operációt, hanem a nemváltás megkezdését hormonblokkolókkal meg az arról való "érzékenyítést"). Magyarul nem mászik bele a társadalom arcába és próbálja azt a saját értékrendjéhez idomítani teszem hozzá cseppet sem békés eszközökkel.

Jól gondolom ezt?



2022. febr. 23. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Nem, ez egy marhaság, az LMBTQ semmiről nem tehet
Van benne valami, de azért az LMBTQ inkább áldozat, mintsem agresszor
Igen, ez teljesen így van, az LMBTQ ezt csak magának köszönheti
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindennapi LMBTQ kérdésünket add meg nekünk ma!
2022. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 crudy ***** válasza:
78%

Nem hiszem.


A cseppet sem békés eszközökből egyet sem tudok, de szerintem te sem.


Erről egészről senki semmit nem hallott csak ha utána keresett egészen tavaly nyárig.


Ez most egy példája az ember azon próbálkozásának, hogy a testét megváltoztassa ami már egy több ezer éves történet.

2022. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Az emberi hülyeség fejlődéstörténete alapján megítélve, az ilyen dolgok időről időre előkerülnek a süllyesztőből.
2022. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Én magam 2004-ben hallottam először a gender ideológiáról. 17 év kellett hozzá, hogy téma legyen a közéletben. Nem azért, mert kevésbé volt erőszakos, hanem mert nem volt itthon támogatottsága, Gyurcsány alatt sem.
2022. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

A genderideológia régebbi, mint az LMBT.

Azért tűnik egy a kettőnek, mert a híveik között erős az átfedés.

2022. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4; Én emlékszem, főiskolán volt legelőször, amikor hallottam róla, konkrétan Gender órát lehetett felvenni választhatóan plusz pontokért... Akkor még egyáltalán nem is sejtettem ennek a veszélyét, nem is értettem miről szól. Egy liberális csávó tartotta, aki elmondta, hogy az ő barátai meglepődnek mindig azon, amikor bevallja, hogy ő még nem próbálta ki férfivel.
2022. febr. 23. 19:09
 7/9 crudy ***** válasza:
100%

És emelett mindenki tovább halad gondolva, ki nem szarja le.


De ha a médiából csak ez szól, akkor már fontos lesz, nem?


A negatïv reklám is reklám. Ha eddig magyarországon x ember hallott tudott erről, most y, akkor az y nagyobb szám.

2022. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Az egyetemen nem pontok vannak,hanem kreditek.


Hű,mekkora veszélye van annak,hogy a társadalomban nem nemi sztereotípiák vannak.

2022. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Jó reggelt, ez marhaság! Sokunk elhitte de ez egy rosszindulatú orosz propaganda amit a Kreml titkosszolgálat erőltet a keleti blokk társadalmaira hogy távolítson el a nyugatról.
2022. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!