Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ukrajnából befogadnál háborús...

Ukrajnából befogadnál háborús menekülteket?

Figyelt kérdés
Szerintem ők sokkal inkább kompatibilisek a kultúránkkal mint a távolkeleti muszlimok, én a magam részéről szívesen látnám őket akár hosszú távra is. Főleg, hogy az ukrán lányok gyönyörűek... ;)

2022. febr. 24. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
50 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Semmi szín alatt!
2022. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Felénk laknak ukrán vendégmunkások… hát nem túl kultúrált népség….
2022. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Van jó migráns és rossz migráns? 7 év masszív menekültellenes uszítás után nagy pálfordulás lenne hirtelen befogadóvá válni. Amikor Szíria szét volt bombázva, kategorikusan el-, majd ki lettek utasítva a háború elől menekülők, hogy oldják meg maguknak otthon a dolgot, nem a mi problémánk. Akkor most is ugyanúgy kell tenni, kár lenne azért a sok százmilliárdért ami a plakát-, médiapropagandába, népszavazásba és nemzeti konzultációkba lett ölve.

Emlékszel? A Magyarok 98%-a megüzente Brüsszelnek, hogy nemet mond a menekültek befogadására.

[link]

2022. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

[link]



[link]


[link]


[link]


Biztos hogy nem!!!🤮 Én inkább harcolnék ellenük!!❤️🇷🇺❤️🇷🇺

2022. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

3.


Az ukránok fehér keresztény emberek.


Nem invazív iszlámot terjeszteni akaró muzulmánok.

2022. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha lenne rá kapacitásom, természetesen. Nekem minden embertársamért egyformán dobban a szívem. Holnap lehet nekem kell menekülnöm. Egyébként közel élek az ukrán határhoz. 😭
2022. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek, az EU mennyi pénzügyi támogatást fog adni az ukrán menekültek kezeléséhez. Lakhatást kell nekik biztosítani, amihez nincsenek fogadótáborok. De felmerülnek majd eü.ellátási költségek is, meg még egyéb kiadási költségek ... pl. élelmezési ... és lehetővé tenni, hogy az igazolványokkal érkezők 90 napon túl is maradhassanak. Meg aztán, a várható 600 ezres menekültből, mennyit vinnének el más tagországok, pl. az osztrákok, németek, svédek stb.
2022. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Az ukránok többsége olyan,mint a cigók.
2022. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

8:

Nem néznek ki úgy: [link]


A kép innen:

[link]

2022. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Max. szigurúan őrzött menekült táborba fogadnám be őket, ahol se ki, se be.
2022. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!